Vlasy

New trend - Secret "hidden,, rainbow hair color

2. září 2016 v 10:55 | Andenka
Ve světě účesu, je trendem tahle novinka nosící název

,,Schovaná duha ve vlasech".

Visual/Oshare Kei - Scene - Hair

29. srpna 2012 v 19:04 | MargaretteKim
Hodně lidí , co má ráda ásii a především styly jako jsou visual kei a oshare kei si dělá jejich "typické" vlasy. No a samozřejmě i u scene lidiček se to rozvinulo a spojily tyhle styly dohromady :) Tak tady jsou nějaké videa jak to vypadá :)

+ Prosím Vás, kdyby někdo našel na YT video Scene slečna - zeleno černé delší vlasy s velkými scene vlasy + má vlasy i jako visual kei (z jedne strany ji vlasy trčí jako by do vzduchu) ať mi pošle odkaz tahle slečna má tyhle dva styly opravdu skvěle zmáknuté ale celý den nemůžu najít její video snad ho nesmazala =_="

Jak na zastřihování scene/emo vlasů?

27. srpna 2012 v 11:12 | Criss Crash
Spousty návštěvnic tohoto blogu mají problémy s účesem, jak to vysvětlit kadeřnici a nebo jak to setříhat. Našla jsem nějaká videa na youtube. Můžete to zkusit sami. Jde pouze o zastřihnutí již scene vlasů. Ti kteří si to teprve chystají ostříhat, doporučuji raději kadeřnici, a dle videa můžete vidět lépe účes, takže to můžete lépe vysvětlit kadeřnici ;)
Je možné, že se vám budou videa špatně načítat, dejte proto F5


Jdeme na to

Moje doporučení na šampóny na barvené vlasy

26. srpna 2012 v 12:54 | MargaretteKim
Zdravím, píšu již 2 takový článek z mojich zkušeností tentokrát ne však o lacích na vlasy ale o šampónech na barevné / odbarvené vlasy.

Pro začátek bych chtěla říct, že už při odbarvování našich vlasů, musíte dávat pozor , při výběru šampónu na vlasy, jelikož i Já jsem se takhle jednou spálila ale o tom v článku.

A ještě chci dodat že nejlepší šampóny na barvené/odbarvené vlasy, jsou normální šampóny, nejlépe třeba pro suché vlasy apod. jelikož některé šampóny čistě na barvené vlasy mají svoje chyby. :)

-Jako první šampón bych chtěla představit Pantene pro barevné vlasy

Tenhle šampón Já osobně NEDOPORUČUJI!!! .... Je otřesný, a zvlášť při odbarvování. Jelikož jsem netušila že tenhle šampón pro barevné vlasy udělá na hlavě jakýsi neviditelný "povlak" a barva na hlavě stále drží a drží Ale to je problém při ODBARVOVÁNÍ. Tenhle šampon jsem použivala když jsem na svojí blonďaté hlavě měla černý přeliv a rozhodla se ho odbarvit. Odbarvování mi k vůli tomuhle šamponu trvalo půl roku jelikož až po pár měsících co to pořád nešlo se mě kadeřnice zeptala jaké přípravky na vlasy používám a tenhleten šampón byl důvod toho, proč mi ta černá nešla odbarvit. Tak že při procesu odbarvování ho vůbec nepoužívat aspoň půl roku než si začnete odbarvovat vlasy. Jinak čistě pro barvené vlasy, neříkám že tu barvu nedržel, ale tyhle šampony mají za ukol dodávat barvě na Vaší hlavě udržovat tu krásnou barvu, jakou ste měla při obarvení ale jakmile vám začnou vidět odrosty, tak zvýrazňuje aji Vaši vlastní barvu vlasů a v průběhu ji pořád ztmavuje a zvýrazňuje tak že to pak vypadá že máte 2 barvy na hlavě no prostě hnus. Tenhle šampón Vám nedoporučuji. ...... Jinak k obrázku tenhle šampón jsem nenašla v jeho původním obalu, který jsem ještě měla já ale je to čistě pantene pro barevné vlasy. :)

Barevné vlasy? Proč ne!?

23. srpna 2012 v 17:12 | Nami
Mám tu pro Vás článek od jedné z našich čtenářek! Její přezdívka je Werča a napsala nám, aby se s Váma podělila o svou vlastní zkušenost a poznatky, které už stihla zjistit o barvení vlasů! Věřím, že mnohým z Vás i její rady velice pomůžou! Na závěr jsem připsala i já pár svých poznatku, které se týkají pouze odbarvování vlasů. Doufám, že alespoň některým bude článek nápomocen!

Moje doporučení na laky na vlasy

15. srpna 2012 v 12:20 | MargaretteKim
No jelikož, si v poslední době dělám Obří vlasy jak někdo říká že vypadám jak lev :D. Potřebuju opravdu silný lak na vlasy, správný lak na vlasy, vám drží Váš účes celý den a měl by být ve vašich vlasech v tenčích vrstvách né že vypatláte polovinu laku na jeden účes - tyhle laky jsou naprd!.

Udělala jsem Vám tady přehled laků které sem za celý můj život s natupírovanými vlasy používala a moje reakce na ně :)

1. Můj první lak na vlasy byl od značky Schwarzkopf - Taft Volume Power Hairspray - 4
- Tento lak jsem měla asi před 3mi-4mi lety, nevím jestli se změnilo složení nebo nezměnilo, ale ?!. Tenhle lak je jak bych to řekla normálně "mokrý" . Vlasy mi z něj po nanesení zvlhly a trvalo dlouho než tenhle lak uschnul. A jelikož mám vlnité vlasy od přírody, tak když sem s tímhle lakem na vlasy vyšla ven, kde bylo jen trošičku vlhko, moje vlasy se změnily ve vlnitou "paruku" .... Samozřejmě neříkám, že určitě nevyhovuje všem, každému vyhovuje jiný lak na vlasy, ale prostě tenhle, bych nedoporučovala pro lidi, kteří se půl dne štvou s nažehlením svých vlnitých vlasů :D. A jinak mi ani moc na vlasech nedržel , než sem za 5 minut došla na zastávku, lak se mi z vlasů prostě "vypařil" :)

Kartáč Tangle Teezer

15. srpna 2012 v 10:09 | Nami
Včera jsem na svůj blog přidávala článek o tomto kartáči, který nese název Tangle Teezer. Jelikož je to kartáč, který bez poškození a vytrhání vyčeše i mokré vlasy, rozhodla jsem se, že se s Vámi podělím o tuto informaci.

Kartáč jsem vyzkoušela z Vlastní zkušenosti a jeho účinkem jsem byla opravdu mile překvapena. Shrnu Vám tady menší info.

  • kartáč neškube vlasy
  • vhodný pro mokré vlasy
  • vhodný pro prodloužené vlasy, clip-in atd
  • padné do každé ruky
  • je neskutečně lehký
Příjde mi jako hloupost psát dva úplně stejné články! Proto pokud se chcete o tomto kartáči dozvědět víc, mrkněte na můj blog a tam si můžete přečíst informace o ceně i mou vlastní zkušenost s tímhle kartáčem!

Více o kartáči ZDE!

How I Do My Hair - Maaya

14. srpna 2012 v 16:44 | Maaya
Tak, po docela dlouhý době (-__-) jsem tu s novým videem.
Jedna slečna se mě ve videoodpovědi ptala, jestli bych tohle video nemohla udělat a tak jsem si řekla proč ne :) sice moc nevím co na tom uvidíte a jestli vám to nějak pomůže, ale tak je to video na přání prostě no :)
Měla jsem strašný problémy se sestřiháním toho videa, protože mám tu novou kameru a ono jak točí v HD kvalitě tak se to pak kouše s tim programem ve kterym to upravuju... nakonec jsem to nějak splácla dohromady ale rozhodně jsem chtěla aby to vypadalo trošku jinak, navíc tam jedna část videa chybí (uplně na konci, kde tupíruju, mělo to být mnohem delší :( )


Jak vyzrát na růst vlasů?

11. srpna 2012 v 13:51 | Nami
Taky Vás často trápí otázka ohladně růstu vlasů? Taky máte věčným barvením zničené vlasy a nechcou Vám růst? Nevíte jak docílit větší délky? Nevíte jak vlasy posílit? Tady mám pro Vás článek, který by se Vám mohl hodit!

COCOCHOCO

10. srpna 2012 v 16:17 | TerissaVonDrash

COCOCHOCO


COCOCHOCO Brazilský Keratin je moderní proces na ošetření vlasů, který udělá Vaše vlasy rovné, hladké a dodá jim lesklý vzhled. Léčba je založena na Keratinu (hlavní protein kůže, vlasů a nehtů).

Novinka Glamour Wand! aneb rozlučka se starou kulmou

18. července 2012 v 1:26 | Luxiee Axony

Článek nám zaslala čtenářka Andyna

Dready

6. července 2012 v 12:59 | Luxiee Axony

Blow it straight aneb jak si zničit vlasy snadno a rychle

2. července 2012 v 14:40 | Nami
Určitě velká většiná z Vás zná nepříjemný pocit suchých, zničených a polámaných vlasů. Každá si říkáme, že naše vlasy už nemůžou vypadat hůře a děláme vše proto abychom jim navrátili lesk a pružnost. Jedna z našich čtenářek nám zaslala nemilou zkušenost se svými vlasmi. Bohužel nám v článku vysvětluje, že vlasy lze zničit mnohem více než si dokážeme představit. Proto drahé slečny, pečujte o své vlasy a starejte se o ně!!! Naši čtenářce, která nám zde popisuje svou zkušenost přejeme hodně štěstí, aby se jí vlásky co nejdříve vzpamatovali a zregenerovali!!! :)

Článek nám zaslala slečna s přezdívkou Tezz!!!

Několik verzí, jak nosit bandanu

23. června 2012 v 17:42 | Margarette Kim
Bloumala jsem po YT a hledala nějaká dobrá videa, která mi přijdou žitečná, na to Jak nosit bandanu.
Hodně lidí určitě doma nějakou tu bandanu má, je zajímavé že já ji mám doma od malička ale nikdy mě nenapadlo že bych ji nosila na hlavě :D

V této letní době je hodně horko a tak různě a já rozhodně nemusím mít spocený krk z vlasů , které mi ten krk zahřívají nebo mi tam různě lezou do ksichtu v tom vedru! :D =_=" . V této době sem se rozhodla pro nošení bandany. Vlasy muzu hodit do nějakého toho rozčepejřenýho drdolu, hodim šátek na hlavu a du :D Rozhodně to nezabírá čas :)

Tak tady je pár videí, které vám zaručeně pomohou :) Přidávám i video od AnetxSchizophrenicx jelikož je pro vlasy, s příčesy :)

1. Tohle video je hodně dobré, určitě ste se s ním určitě setkali, slečna má dlouhé vlasy a má tady 9 způsobů jak ji nosit

Jak si udělat fake undercut?

22. června 2012 v 21:14 | Nami
Nedovolí Vám rodiče udělat si undercut? Nebo je pro Vás představa polovyholené hlavy trošičku "hard"? Nedokážete si sami sebe představit s undercutem? Tady je skvělý návod na to, jak si udělat fake undercut!!! :)

Článek nám poslala slečna pod e-mailovou přezdívkou Kiss-Tabby!!!

Bow Hair

8. června 2012 v 12:46 | TerissaVonDrash

Bow Hair


Pokud Vám vrtalo hlavou jak na tento skvělý účes už nemusíte tápat :)

Hair tutorials

15. května 2012 v 22:13 | Nami
Každý účeš můžeme nějak krásně stylizovat nebo upravit. V každém si můžeme najít to své a přizpůsobit ho svým vláskům!

Apy Eternity ©* - How I do my scene hair

15. května 2012 v 10:00 | Apy Eternity ©*
Taak, ozvali jste se, že chcete můj hair tutoriál, tož tady je :)

↓↓↓

Hair inspiration - copy

11. května 2012 v 17:26 | Margarette Kim

Hair inspiration - drdoly

11. května 2012 v 17:17 | Margarette Kim

Účesy pro krátké mikádo 10x

22. dubna 2012 v 19:28 | Maaya
Čautéé, našla jsem tohle super video na youtube, tak jsem si říkala že vám ho sem hodím :) protože né každému sluší dlouhé vlasy, a na krátké vlasy je zase málo účesů, tady máte malou inspiraci :)
možná začnete s tím, že tohle nemá se scene ani emo stylem nic společnýho, jestli vám to vadí tak se omlouvám :( ale přišlo mi, že by tu to video mohlo být, a navíc, proč by nějaká scene slečna nemohla mít takhle krátké vlasy, a třeba jen v barevném provedení? ;)
no prostě, třeba mě ukamenujte, ale to video sem dávám :D

Curly Scene Hair

23. března 2012 v 13:20 | TerissaVonDrash
Ahojky dneska jsem pro vás našla pár videí jak na vlnité scene vlásky. Doufám že se vám budou líbit a najdete v nich inspiraci :)


Jak si ostříhat vlasy na emo/scene

15. března 2012 v 16:37 | Maaya
Hledala jsem hledala, a nakonec pár videí našla :D
ale řeknu vám, na youtube je fakt málo videí kde by někdo zveřejnil jak si vlasy přímo ostříhat, z normálního střihu na scene střih.... všude jsou jenom zastřihávání ofin apod :D

Jak si můžete učesat "scene" vlasy + krátké video o tom, jak si tupíruji vlasy já sama.

1. března 2012 v 12:14 | Andenka
Ahojky :),
často se ptáte, jak si tupíruji vlasy a jak to dělám, že mám takový objem, či jak si můžete scene vlasy učesat. Já jsem natočila dvě krátká videa, tak se na ně můžete podívat a případně se inspirovat :) Třeba vám to v něčem pomůže. Jinak video s celkovou úpravou vlasů plánuji také, ale zatím kvůli škole není čas.


Pokud budete mít nějaké dotazy, ptejte se mě ve zprávách na FB.
Anetthe xSCHIZOPHRENICx .

Jak na scene vlasy v zimě

12. února 2012 v 14:19 | Maaya
Mám tu pár tipů na to jak si udržet scene vlasy v zimě, jak je upravit, popřípadě jak zamezit jejich zvlnění ;D

Jak na to - Velmi originální valentýnský účes

10. února 2012 v 18:18 | Andenka

Jak ostříhat ofinu ve scene/emo stylu

9. února 2012 v 15:59 | Margarette Kim
No k jednomu článku jsem měla hodně komentářů ve smyslu aby jsme sem dali videa jak si ostříhat správně ofinu aby vypadala (scene,emo). Rozhodně není těžké najít tolik videí na YT tak jsem se rozhodla sem pár videí dát a snad pomůžou :)

Já si rozhodně vlasy prostříhávám sama včetně ofiny a používám na to výhradně speciální žiletku to jde pak samo a má to ten "trhavý" efekt :)

Jak na Scene vlasy - střih !

2. února 2012 v 10:27 | Andenka

Jak na Scene/Emo Vlasy bez tupírování a laku!

1. února 2012 v 18:38 | Andenka
Super tohle video jsem hledala tak dlouho až jsem uvažovala že vám sama takové natočím.
A na mail mi jedna slečna poslala tohle video zpěvačky Christiny Grimmie , no koukám .
Takže já jí určitě moc děkuju a určitě děkujou i ostatní.
Jediný co budete potřebovat je Fén , kulatý kartáč a kdo chce i žehličku.
Tak hurááá =)

Scene Hair Tutorial - MK

31. ledna 2012 v 17:30 | Margarette Kim
No tak že tohle je můj druhej né moc úspěšnej pokus o video :D ale jelikož si hraju s vlasama tak kolem pul hodiny
a abych docílila toho že je mám tak jak chci tak fakt nestačí tak málo minut kolik to video má :D
Doufám že neuslyším moc špatnou kritiku přece jenom nejsem kouzelník :D :*

Tutoriál - Vlasy // Drdoly jako Audrey Kitching

24. ledna 2012 v 15:23 | Andenka

Účesy - Obrázkový Tutoriály

22. ledna 2012 v 15:11 | Andenka
Obrázkový tutoriály na různý účesy =)

Cruella hair // od Apy Eternity ©*

19. ledna 2012 v 18:56 | Andenka
Cruella hair
Kdo by neznal Cruellu De Vil ze 101 dalmatýnů? :D Právě podle téhle osoby je pojmenovaný účes Cruella.


Jde o svislé rozdělení svých vlasů více méně na polovinu pomocí dvou barev.
Nejčastěji bývá nakombinovaná blond a černá,
našla jsem ale i další barevné kreace, které mě zaujaly.
Klíček k tomu, aby to vypadalo dobře, je podle mě volba barev a určení hranice polovin.
To už záleží na sestřihu a na tom, jestli máte ofinku. Pokud máte ofinu rovně
nebo nemáte vůbec, tak většinou vůbec nevadí rozdělení přesně uprostřed.
Při ofince na stranu bych středové
rozdělení moc nedoporučovala, ale je to otázka vkusu.

Jak na tzv. ponytail

17. prosince 2011 v 21:24 | TeeTee


Že scene nenosí culíky? Omyl! Typický scene culík se nazývá "ponytail," nebo-li česky koňský ocas/ohon, ale tohle je mimo. (:D) Možná si právě říkáte, že tohle už dávno znáte, ale nejste na světě jediní, a některým tento návod třeba pomůže. :)

A jak se tento culík dá udělat? Je to velmi lehké. :)

Jak udělat drdol "na hlavě."

13. prosince 2011 v 10:59 | TeeTee
Vždycky jsem chtěla mít drdol "na hlavě" tak trochu zaplétaný a nikdy mi to díky sestříhaným vlasům moc nešlo a vždy se mi stalo, že byl níž, než jsem chtěla. Doslova mě to vždy štvalo, zkoušela jsem mnoho návodů, ale ne a ne, prostě mi to nešlo. (:D :/) Dokud jsem neobjevila tenhle návod, který mi skutečně šel. :) Takže, snad vám také pomůže. :)

Vlasy - Drdol "Bun"

16. listopadu 2011 v 20:19 | Andenka

Jsou chvíle, kdy chceme vypadat jinak - trochu více sexy, trochu více hogo-fogo. A pokud na to máme alespoň těch pár vlasů navíc, nebo dokonce nachystanou celou hřívu, je to ta pravá chvíle, kdybychom měly sáhnout po drdolu.

Určitě jste si i všimly že tahle mánie hlavně vysokých drdolů u nás celkem teď frčí :))

Clip-In příčesy

14. listopadu 2011 v 17:00 | Connie Cakehole^^
Hi guys :) ..Včera jsem Vám sem házela svůj vlastní tutorial z yt, "How I do my scene hair" :) ..Tutorial i s komenty, které by tě možná inspirovaly najdeš tady:) ..A pár holek se mě ptalo na barvu, kterou používám a kde jsem koupila své clip-iny. Slíbila jsem, že sem hodím článek a omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale jsem trochu časově vytížená, včera jsem se musela učit. Dnes jsem však stejně zůstala doma, nebylo mi dobře... A teď je mi o něco lépe, takžee jdeme na to :)


Tutorial - Scene vlasy

13. listopadu 2011 v 0:31 | Connie Cakehole^^
Někdo z vás tady psal, že by chtěl vidět, jak si dělám vlasy... Tak tady je menší tutorial :)


Connie Cakehole^^

Jak udělat scene účes?

2. listopadu 2011 v 10:53 | Andenka
Scene to je hlavně výrazná barva, dlouhá šikmo střižená ofina nebo sčesaná patka. Vlasy jsou postupně sestříhané a vypadají "špičatě". Scene kids se zkrátka nedají přehlídnout!
Autorka Článku: CherrNiss^^

Vlasy - Jak na Scene ofinu? // Scene Offine

2. listopadu 2011 v 10:43 | Andenka
Posláno od: CherrNiss^^
 
 

Reklama
Reklama