tetovani

Tattoos

27. srpna 2012 v 10:32 | Criss Crash

Potetovaní a jejich mazlíčci

27. června 2012 v 18:30 | Nami

Mám tady pro Vás další článek od jedné z našich čtenářek! Tentokrát sjou to obrázky s potetovanými lidmi a jejich mazlíčky! Obrázky jsou naprosto užasné a některé neskutečně roztomilé!

Článek nám zaslala slečna s přezdívkou Michelle Insanity!

UV tattoos

14. června 2012 v 10:25 | Nami

Co vy a UV tattoo? Říká Vám to něco? Dali by jste si ho? Je to tattoo, které přes den nevidíte. Vidět je pouze pod speciálním UV světlem, tudíž tohle tattoo nejspíš využijou "party people", kteří se rád chodí bavit do barů. V dnešní době už totiž v každém druhém baru najdete efektní UV světlo! :) Je to taky vhodná varianta pro ty, kteří chcou tattoo, ale nechcou aby jim bylo vidět. Co vy? Šli by jste do toho? :)

3D Tattoo

13. června 2012 v 10:15 | Nami

Předem bych se chtěla omluvit za svou delší neaktivitu, ale bohužel jsem k tomu měla své důvody. Teď už to bude lepší a opět tu uvidíte spoustu článků i ode mě.
Hned Vám teda přináším článek o tetování. Tentokrát jsem se zaměřila na 3D vzory. Jaký je Váš názor na 3D tetování a oběkty, které působí jakoby rostly z vašeho těla? Umění nebo kýč? :) Podělte se se svými názory! :)

Základní Informace o tetování - co byste měli vědět?

21. května 2012 v 19:35 | Patrik/Artist
Určitě mnozí z vás toužíte po tetování, ale máte spousty otázek, bojíte se, nebo se nemůžete odhodlat. Tady máte pár informací a odpovědí na nejčastější otázky :) K našemu štěstí článek sestavoval přímo člověk, který je sám tatérem, takže to má z první ruky ;)
Pokud máte nějaké dotazy, tak je napište do komentářů, a pak by mohl na podobné téma vzniknout nový článek :)


Tetování - ucho/za uchem

23. dubna 2012 v 10:00 | Wellsie Scenight
Další zajímavé místo pro tetování je ucho..a za uchem. Jak jsem si všimla, tak nejčastější motiv na toto místo jsou hvězdičky, květiny a houslové klíče =)

Tetování - hrudník

22. dubna 2012 v 11:00 | Wellsie Scenight
Tady jsou nějaké fotky tetování na hrudníku x)

Tattoo thigh

26. března 2012 v 21:55 | Apy Eternity ©*
Tak je tu zase článek inspirace na přání. Fotky a obrázky tetování na stehně. :)
Jak už jsem řikala, nikdy mě nepřestane udivovat, co si lidi jsou chopni nechat vytetovat. Při hledání těchto obráků jsem tolikrát na stehně našla mužské přirození, že jsem si ťukala na čelo, kolik lidí je takovejch uchlynejch :D
Nicméně, dál přeju přijemné pokoukáníčko ^^


Tattoo Instep

13. března 2012 v 23:03 | Apy Eternity ©*
Ahojte,
u mého článku o tetování na krku, mi jedna slečna v kometářích napsala, že by měl zájem o inspiraci tetování nártu. Tak jsem teda sedla k netu a vyhledávala, až jsem přece jen našla docela dost obrázků, tak tady jsou :)
Co jsem tak vypozorovala, nejvíce se vyskytují florální motivy, nápisy nebo pavouci :) Sem tam pár vyjímek např, biomechanika nebo tribal :) Nicméně jsem se při svém pátrání upět utvrdila v tom, že mě nidky nepřestaně udivovat, co všechno jsou lidi schopni si vytetovat :D

MUSA tattoo

7. března 2012 v 13:00 | Apy Eternity ©*
Lukáš Musil, zvaný MUSA je velmi originální tatér, jehož práce jsou velmi osobité. Jeho výtvory vypadají spíše jako obstraktní malby, často obohacené konkrétním motivem, který vypadá, dle mého názoru, jako by byl nakreslen tuší. :) Myslím si, že každý z vás někdy viděl aspon jednu jeho práci. Mě osobně tyto výtvory zaujali uměleckou originalitou a i když se v některých hledá motiv, význam atd velmi těžce i tak jsou mě osobně velmi sympatické. Samo sebou, nelíbí se mi uplně všechny, ale většina jsou zdařené. Hlavně to ptactvo se mu musí nechat :) Proti vkusu žádný dišputát :P

Tattoo neck

6. března 2012 v 23:11 | Apy Eternity ©*
Ahoj, nemám v posledni době v hlavě nic jinýho než - kérky, kérky, kérky a kérky. :D Posledni dobou mě hodně zajímá tetování na krku, ať už vepředu, v zadu nebo za uchem, protože se sama na jedno takové chystám. Tak vám sem šupnu pár zajímavých obrázků, co jsem našla po netu :) Ne všechna co tu jsou se mi zrovna líbí, ale jsou zajímavá. :) Přijemnou zábavu ;)*

Hena - Historie a Tetování

6. září 2011 v 7:33 | Andenka

Hena hisorie:
 
 

Reklama
Reklama