✝SCENE SVET✝

Má definice scene stylu

7. července 2012 v 22:53 | Luxiee Axony

Max a Verena vám přejí Veselé Velikonoce

8. dubna 2012 v 11:05 | Andenka

Kdo to zkusí?

16. března 2012 v 9:41 | Andenka
Čau Lidi , mám takový nápad...
Je tu někdo kdo se aspoň minimálně 2 roky věnuje Scene stylu?
A má fotky během proměny? Jak vypadal předtím , jeslli pak byl i emo , pak nakonec scene? :)
Najde se tu někdo takový a poslal by nám fotky + něco o sobě + jak dlouho se tomu věnuje atd... ? :))
BUDETE V RUBRICE CZ/SK SCENE

Indie vs. Indie Scene // Názor -Hayley Ginger

5. února 2012 v 16:27 | Andenka


Autor: Hayley Ginger

,,Těžké" začátky Scene Queens

3. února 2012 v 17:28 | Andenka

,,Těžké" začátky Scene Queens

Článek od Anetthe xSCHIZOPHRENICx

Tenhle článek není ani tak článkem, jako spíš ,,výstavkou" fotografií opravdových scene queens. Ovšem fotografie jsou ještě z dob, kdy tyto nádherné slečny teprv začínaly. Není to tak dávno co jsem někde na internetu četla článek, který se týkal scene pozérů. Já vám chci v tomhle článku ukázat, že né každý kdo při svých začátcích vypadá jako scene pozér, je předem ztracen. Že všechno se dá dopilovat, doladit a může z toho být ,,dokonalost" :))

Suicide Girls

9. října 2011 v 16:59 | Lů
Kdysi sem slyšela o Suicide Girls a tak sem o tom trošku začala pátrat, docela mě to zaujalo a tak sem se rozhodla udělat stručný článek:)
Autorka Článku:

!…SCENE NA YOUTUBE…!

9. října 2011 v 13:46 | MayayM
Autorka Článku: MayayM

Nevím jestli to už někdy bylo publikováno, ale budiž článek:
Má maličkost je toho názoru že na youtube je dooost dobrých SceneKids ale tady jsou někteří které musíte vidět..!

Par Scene a Emo Obchudku :)

19. září 2011 v 19:20 | Andenka


Coreclothing.cz -
Jsme net shop, kde si můžete koupit originální textilní kousky do své skříně, které vyjadřují Vaší osobnost či momentální rozpoložení.
Všechen textil je sítotiskovým potiskem a na textilu, v němž se budete cítit přijemně a díky střihům i dobře vypadat. Řada z našich výrobků je sweatshop free. Buď vtipný, buď odlišný, buď barevný!

MetalShop.cz - Jsou zde neoficiální věci s různými kapely.
MetalShop.cz


Klikni na Celý Článek O_o

Scene Boys & Girls

14. září 2011 v 0:04 | Andenka

Emo boys a Tetování

29. srpna 2011 v 13:48 | Andenka
Tetování je na celém světě fenoménem. Počátky tetování jdou zpátky od kmenového společenství, za ty léta se tetování stalo součástí módním hitem. Tetování může být na jakémkoliv části těla, obličej, ramena, hrudník, hrudní kosti, podpaží, předloktí, zad a nohou. Tetování jako umění je velmi populární po celém světě u různých subkultur a emo kultura není výjimkou.


SEBEVĚDOMÍ - OMYL !

29. srpna 2011 v 12:10 | Connie Cakehole^^


Velké spoustě holek i kluků se líbí dnes tak moderní styl scene. Proč? Dřív to bylo něco neobvyklého... Ty barvy a úsměvy na každou stranu. Xichty jako bublinka, jazyk venku, mírovej pozdrav ve tvaru Vé. Jó, takhle by se občas dal vystihnout scene styl. Proč píšu dřív? Protože dnes už mi tento styl přijde už o něco usaděnější. Dřív bylo strašný wow ! , když jste na ulici potkali kluka s úžasnýma černýma nebo hnědýma vyžehlenýma vlasama a skvělou barevnou bejskou na nich. Bylo fakt hustý, když jste šli do protivky nádherné scene girl s vlasy všemožných barev a rukou plných různobarevných zářivých náramků. Dnes když někoho takového potkáte a váš odraz to není... Když je to někdo ,,FAKT SCENE" ...prohlížíte si ho, ale už to není tak neobvyklé jako dřív. Proč? Celý článek

Scene ♥

15. srpna 2011 v 14:40 | Christine

Scene vlasy : Je jedno jestli jsi blondýna nebo černovláska či bruneta!Na barvě nezáleží.. :) Co nejvíc barevný tím originálnější! Sestřih (teda aspoň pro mě) je důležitej.Příčesky k tomu taky patří :) Různé mašličky do vlasů oživí tvůj vzhled :)

EMO ? SCENE? // Ghotic,Krocha,Straight edge...

24. července 2011 v 18:41 | Andenka
Kde se vzalo emo a v čem spočívá? Proč se objevil styl scene? Jak být správná emo girl, a jak se obléká typická scene girl? Jak spolu emo a scene (ne)vychází? Co je to gothic nebo krocha? A jaké další styly se objevují a mohly by se stát novým kultem mezi teenagery? Udělali jsme si v tom konečně jasno!
Kde se vzalo emo?

Barvení vlasů

22. července 2011 v 12:36 | Keith
Téma, o kterém se nikdy nepřestane mluvit, protože pro Scene girls jsou vlasy velkou částí image.

Já sama mám černé vlasy a chtěla bych je přebarvit na nějakou veselejší barvu, problém je to, že patřím mezi ty, kdo se bojí experimentovat.

Bohužel barvy typu - Manic Panic - jsou dost drahé a ten, kdo má husté a dlouhé vlasy za ně buď utratí větší částku peněz nebo má prostě smůlu.

----

Bojíte se experimentovat nebo naopak experimentujete rádi? Jakou crazy barvu jste si naposled dopřáli?

Tumblr_lnd0ztdh2m1qlam3vo1_500_large

Head tilt pics

28. června 2011 v 23:25 | B.j.

Nový trend Head tilt pics (fotky s nakloněnou hlavou) ,které zamořiyl profily na sociálních sítích.

Mě tento trend naprosto uchvátil!Snad stovku jsem si jich pořídila ,ale bohužel použitelných jich bylo tak deset, jak už to bývá s focením mých fotek ;D
Uchvátily vás tyto fotky jako mne nebo nad nimy ohrnujete nosy?

Co je Vlastne Scene?

26. června 2011 v 17:16 | Andenka
Scene (mnoho lidí to neví, čtěte "sín") se v mnohém podobá emu, ale přesto je dost odlišné. Asi největší rozdíl je v tom, že scene kids jsou narozdíl od emařů veselí a sebevědomí. Neutápí se v depresích, ale milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení, ale naopak barevné a výstřední, se šílenými kombinacemi. Jako je emo typické svou černou patkou, scene stoprocentně poznáte podle co nejbarevnějšího a nejneobvyklejšího účesu. Dalším z rozdílů je i hudební vkus. Mnoho ze scene queens a scene kings poslouchají hardcore nebo punk, vyjímkou ale není ani metal, nebo rap. Prostě naprostá svoboda výběru, poslouchejte si co chcete, buďte sví a hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním! Scene také často chodí na nejrůznější koncerty, a to nejen na ty velké, ale hlavně do klubů.

Příšerky Engendros x)

14. prosince 2010 v 19:39 | ★AnDeNKa★


Jsou to skutečné živé bytosti, každá s vlastní výraznou osobností a náladou. Příšerky EngendrosEnneagram. nám pomáhají objevit a poznat pozitivní i negativní části naší vlastní osobnosti spojením s tvůrčími a hravými silami
Příšerky Engendros žijí uvnitř nás odpradávna a hrají si v hlubokých a neprozkoumaných končinách našeho nevědomí. Nyní se rozhodly vyjít ven a hrát si s námi v skutečném světě v naději, že dokončí své posvátné a tajné poslání:

 
 

Reklama
Reklama