★ AFFS ★

Tutorialy Wellsie Scenight

19. července 2012 v 17:30 | Wellsie Scenight
Zdravím:)
Jak si užíváte prázdniny?:) Já teď byla 14 dní pryč a za pár dní zase odjíždím. Snad si konečně najdu čas na psaní článků na blog=)
A vzpomněla jsem si, že hodně z vás, si psalo o tutorialy od adminek:) Pokud byste tedy měli zájem, jsem ochotná nějaké udělat. Řekněte si, o jaké by jste měli zájem:)
Ale upozorňuji :D že na spoustu věcí jsem nemehlo, takže kdyby jste někdo chtěl tutorial např. na moje barvení vlasů, asi se zasmějete, jaké barvy mi na hlavě vzniknou..xD A některé věci budu asi také zkoušet poprvé..:D No, aspoň se pobavíte:)

Kontakt

9. července 2012 v 19:38 | Andenka
Tady najdete e-maily, které patří blogu scene-core.blog.cz
na tyto e-maily můžete psát, jsou funkční!
kdyby byl s e-maily problém, pište do komentářů

Kontakt ( Spolupráce, soutěže ) Andenka: scene-core.blog.cz@seznam.cz
Kontakt ( články, fotky ) Všichni : scene-core.blog.cz@email.cz
Kontakt ( Hot or Not ) Maaya: HOTorNOT@seznam.cz
Kontakt ( Vaše výrobky z blogu ) Luxiee: scene-core-vyrobky@seznam.cz
Kontakt ( Cz/Sk indie-scene ) TerissaVonDrash: CzSk-IndieScene@seznam.cz
Kontakt (dotazy, články, nápady) Nami: scene-core.blog.cz-NamiMichiyo@seznam.cz
Kontakt (hudba, vaše kapely,..)Wellsie: gorglova@seznam.cz

Criss Crash

5. července 2012 v 12:59 | Criss Crash

Zdravím. Přezdívám se Criss Crash... Jsem normální - ano zcela normální adolescentka, která se nikterak neliší od ostatních :P
Jsem náročná a komplikovaná osobnost, možná pořádně neumím vysvětlit proč. Ke každému se chovám tak jak si zaslouží. Je pravdou, že jsem většinou zlá, přísná a odtažitá. Mám za to, že v dnešní době je to potřeba, protože jak mile je někdo hodný, je hned hnusně využit.
Ale našla jsem si vlastní okruh přátel.
Musím se přiznat, že rozmazlená, umouněná a ufňukaná jsem. To ano. Ale nejsou to zrovna vlastnosti, za které bych se nenáviděla. Přátelé tvrdí, že jsem přátelská, ač umím být i velmi nenávistná a útočná. Mezi mé nepříliš kladné vlastnosti patří i prostořekost. Častokrát plácnu vše co si myslím a lidé si mě pro mou upřímnost váží. Řekla bych, že se někdy chovám majetnicky a sobecky, ale to ovšem neznamená, že tyto vlastnosti posiluji.
Mám ráda vědomosti a vzdělané lidi a ráda se jimy obklopuji. Mé zájmy jsou všestrané.Převážně literatura a hudba. Bez knihy už z domu nevyjdu. Mám ráda spisovatele jako je Stephen King, Edgar Allan Poe, ale také Johna Ronalda Reuela Tolkiena, Cliva Lewise a mnohé další. Ráda se dívám na filmy Tima Burtona, horory a filmy s Johnnym Deppem, dle mého je to nejúspěšnější a nejlepší herec současnosti.Ve svém volném čase se věnuji zpěvu, psaním (napsala jsem již dvě knihy a nespočet povídek). Poslouchám hudbu převážně punk, metal a občas rock, jsou samozřejmě dny kdy si pustím jinou hudbu jako je Skrillex, Pendulum atd.
Moc nesportuji, protože mám za to, že to nepotřebuji. Jsem velmi hubená. Ale ráda vyrazím na kolečkové brusle, někdy na kolo, do bazénu. Ve svém volném čase jsem s přítelem, dívám se na filmy, čtu, tancuji a zpívám (ale jen tak doma :D).
Věřím v nadpřirozeno a v posmrtný život. Klidně se smějte, ale opravdu nevěřím, že po smrti je konec všeho.
Ráda kouřím vodní dýmku a občas se i napiju. To ovšem neznamená, že chlastám do poslední kapky. Vím kdy mám dost, a umím se ovládat. Jeden čas jsem kouřila i cigarety, ale díky přátelům jsem si včas uvědomila, že je to nanejvýš hloupé. Jinak se snažím žít životem vegeteriána, protože mě štve, když někdo sní psa, všichni se mohou posrat (s prominutím), ale lidé normálně žerou krávu a je to v pohodě.. přijde mi to na palici.
Nemám ráda podrazy. S tím, že mě někdo hnusně zradí se smířím, ale že bych mu to oplatila, to ne. Nerada bodám lidem nože do zad, je to nefér a prostě nemám to ráda. Řídím se heslem "Nečiň druhým, co sám nemáš rád."
Po prázdninách půjdu do třetího ročníku střední školy. Mé výsledky jsou dnes již dobré. Studuji velmi často a do školy se připravuji řádně a tak jak mám, nepovažuji se za šprta, přesto, že si myslím, že se učíme pro sebe a vzdělání je velmi důležité. Teď si říkáte "to je blbka", ale tohle si časem uvědomí každý.. ač teď či později. Po střední se chystám na vysokou školu.

Připravila jsem si již pár článků, které vás snad budou zajímat. Ráda poznám dočasné adminky, všechny mi přijdou něčím originální a sympatické, Andenka by si je nevybrala jen tak pro nic za nic :) Ráda je poznám a seznámím se.

Zatím vám přeji příjemnou zábavu s blogem Scene-core :) Přeji hezký zbytek dne :)

Bubble tea

5. července 2012 v 10:09 | Wellsie Scenight
Před pár dny jsem byla s kamarádkou ve městě a viděla tam stánek s Bubble tea. Jelikož ráda zkouším nové věci, musela jsem vyzkoušet i toto.
Nápoj pochází s Tchaj- wanu a postupně se rozšiřuje i do dalších koutů světa. V Evropě je nyní populární hlavně v Německu (pije ho i Verena Shizophrenia:D ). A spousta větších měst v ČR má také stánky s Bubble tea.

Adminka Alex Killer

11. května 2012 v 23:43 | Alex Killer
Ahoj, jmenuji se Barbora Balková, ale články sem budu dávat pod přezdívkou Alex Killer.

Adminka - Camilla

11. května 2012 v 22:49 | Camilla
Ahoj,
jmenuji se Kamila a budu sem přidávat věci pod pseudonymem Camilla.

Homosexualita a bisexualita - váš názor

22. dubna 2012 v 0:06 | Wellsie Scenight
Dobrý večer x)
Poslední dobou..je všude rozebírané téma homosexualita a bisexualita. Zdá se mi, že scene jsou k této věci dost tolerantní, což je dobře. Zajímalo by mě, jaký máte na homo a BI názor vy =) Pište do komentářů :)

Video s pícháním piercingu ?

18. března 2012 v 20:51 | Margarette Kim
Lidičky, jelikož už tohle chci udělat pěkně dlouho tak se Vás chci rovnou zeptat :)

Budu si píchat druhou stranu rtu a jelikož se to snad doufam opakovat nebude a je to prilezitost ktera se pak znovu natocit nedá se chci zeptat, jestli chcete abych to natočila?

Protože hodně lidí, si chcou pichnout piercing od někoho jineho/sami než vy studiích a hodně se nás aji ptají jak to udělat nebo takhle tak se ptám jestli chcete abych to natočila a dala to sem nebo ne?? :) *MK*

Piště své názory do komentářů děkuju :)

Wellsie Scenight - adminka

27. února 2012 v 22:24 | Wellsie Scenight

Zdravím =)
Jsem nová adminka a tak si říkám, že by jste e o mně měli dozvědět. Tady na blogu se budu zaměřovat předvším na hudbu a vše kolem ní. Kdyby jste měli návrh na nějakou zajímavou skupinu/zpěváka/zpěvačku/koncert atd. co bych sem měla umístit - napište do komentářů, budu ráda.

Adminka - Terissa VonDrash

20. února 2012 v 13:24 | Andenka
Ahoj jmenuju se Terka a vystupuju po přezdívkou Terissa VonDrash což vzniklo "zkomolením" mých obou jmen. Je mi 19 let a pocházím z malého města nedaleko Hradce Králové, kde jsem vystudovala kadeřnici a dále tam chodím na nástavbu obor podnikání. Mám roztažená ouška na 14mm a zbožňovaný septum :).


Krásný Valentýn

14. února 2012 v 8:35 | Alex Killer
Protože je dneska Valentýn, tak přeji všem krásného Valentýna a oslavte ho ať už je to s kýmkoliv Usmívající se

MK Skype

10. února 2012 v 12:00 | Margarette Kim
Nooo, jelikož mě jako dycky napadl bláznivý nápad :D rozhodla jsem si založit skypeee pro všechny, kdo se mě na něco budou chtit zeptat atdd :D

Najdete mě pod nickem "margarette.kim" a každý kdo si mě přidá at mi nejdriv napise sem dolu do komentářů ať aspon vím dopředu koho si mam přidat nebo ne :)

*MK * :P

Luxiee Axony - Adminka

5. února 2012 v 20:50 | Luxiee Axony


Tak a je to tady... Pokud vás to tedy vůbec zajímá, kdo k vám předává ty články, tak čtěte dál :))

Apy Eternity ©* - adminka

30. ledna 2012 v 21:40 | Apy Eternity ©*

Ahoj,
tak abych se představila jsem Apy a pocházím z menšiho města kousek od Olomouce. Už třetím rokem studuju grafiku v reklamni praxi na umělecké škole. Je to obor zaměřený na propagační tvorbu od počítačů, přes fotografování, video až po výtvarku. Nejvíc se z toho zaměřuji na fotografování a výtvarku. Se štětcem či tužkou v ruce se mi zdá všechno tak nějak snašší a v mích pracích se často odrážejí moje nálady nebo aktuální rozpoložení. :))

Maaya - adminka

28. ledna 2012 v 20:01 | Maaya
Nick: Maaya
Věk: 18 let
Facebook: TADY (ani nevím proč ho sem dávám když si neznámý lidi nepřidávám :D)
Youtube: TADY
Stickam: TADY
Gifyo: TADY
Twitter: TADY
Hned na začátek chci říct že NEJSEM SCENE! Ten styl mám ráda a dost se jím inspiruji, například co se týče vlasů a podobně, ale
celkově se za scene nepovažuji ;)
Fotky:
(zvětšíte kliknutím na obrázek)
Tákže ahoj :D
Jmenuju se Magda a ikdyž mám svoje jméno ráda, preferuju raději Maaya (Mája) ;) ;) Jak už sem zmiňovala, nejsem scene ani emo, ale přiznávám se, stylem scene se hodně inspiruji :) Pokud vám připadám namyšlená tak se nelekejte, to si o mě myslí hodně lidí, kteří mě neznají ;) avšak vždycky svůj názor změní, když se se mnou alespoň chvíli baví...
Mám se ráda takovou jaká jsem protože jsem to prostě já a nechtěla bych být někým jiným ;) U každého mínusu hledám nějaké plus, a můžu říct že to vážně funguje :) Snažím se udělat svět lepší a veselejší.
Koníčky: ráda kreslím, dělám grafiku a celkově se blogování věnuju už 4 roky.. taky ráda čtu, ale hlavně romány pro dívky od Lenky Lanczové :D díky ní se dokážu skvěle vžít do situace hlavní hrdinky :)
Co mám ráda?: svoje kamarády, bez kterých bych se na světě neobešla :) dál mám ráda hudbu, dobré filmy, zmrzlinu, čokoládu, homosexuály, miluju barvy a kočky ♥ tužku a papír (to je věc bez které bych se taky neobešla :))
Co nesnáším?: hlavně týrání zvířat, to nemůžu vystát :( dokonce se ze mě stává vegetariánka ;) jinak samozřejmě lži, drby, přetvářku, přehnaně vysoké nebo naopak nízké sebevědomí, lidi co si neustále na něco stěžují a neumí život brát takový jaký je.
Co poslouchám?: převážně punk, rock a metal. Mezi mé nejoblíbenější patří jednoznačně Asking Alexandria, Avenged Sevenfold, SUM 41, Avril Lavigne, Breaking Benjamin, Bullet for My Valentine, Escape the Fate, atd atd :)
Studuju na gymplu, docela otrava, a jsem ve 3. ročníku

Sháním Kadeřnici , Vizážistku , a Fotografa

24. ledna 2012 v 15:41 | Andenka
Napadlo mě že když už mám blog zaměřený především do stylu Scene , mohla bych ho něják spestřit - proměnou někoho z vás =). A k tomu právě potřebuji pomoc Kadeřnice , Vizážistky a Fotografa...

Nový Chat !!!

21. ledna 2012 v 17:39 | Andenka

DOTAZY !!!

18. prosince 2011 v 14:27 | Andenka

Mate něják dotaz ? Ptejte se!

Chybí vám něco na blogu? Dejte nám vědět co :)

Vlastnik BLOGU *Andenka*

19. července 2010 v 13:36 | ★ AnDeNKa MaSCaRa ★

Vlastnitelka a autorka blogu ♥

 
 

Reklama