Lil Bub - kdo to je?

15. června 2014 v 22:12 | Andenka |  nezarazeno
Vím že už je to starší věc , ale kdo jí nezná, tak ji pozná :)
V poslední době je tahle kočička oblíbenějším a oblíbenějším stvořením.
Je to vlastně podle všech ta nejroztomilejší kočička na světě, kdo to vlastně je? a kde se vzala?


Lil bub má skoro 1 milión fanoušků na celém světě. Má svojí vlastní znčku oblečení , najdete i plyšáky, různě doplňky a mnoho dalšího!

Lil Bub byla objevena Mikem Bridavskym v kůlně v Indianě. Bylo jasné, že bude vyžadovat zvláštní péči . Lil Bub se narodila s velkým množstvím genetických anomálií ( zlomené, krátké kosti ). Zůstane navždy kotětem. Navíc je také extrémní případ malého vzrůstu, což znamená, že má nějáke potíže s pohybováním . Má velmi krátké, podsadité nohy. Její dolní čelist je výrazně kratší než její horní čelist a zuby jí nikdy nenarostly, v němž je důvod, proč její jazyk vždy visí kolem . Pak samozřejmě existují její velké , vypouklé, plněné zelené oči .

Lil Bub je vždy plná úžasu , vždy klidná a podivně pohodlná a v míru v téměř každé situaci . Miluje cestování, metro , letadla a dokonce i rameno, když chodí venku. Kromě toho, že v drtivé většině roztomilá , mimořádně inteligentní a bolestně vtipná , Lil Bub je obhájce pro bezdomovce a osoby se zvláštními potřebami domácí zvířata po celém vesmíru. Ona dokazuje, že být odlišný je lepší a že podporuje přijetí domácích mazlíčků a pomáhat těm méně šťastným .

Lil Bub je nejslavnější internetová kočka na světe.
Má dokonce svůj reklamní pořad. I dokumentární film. Většina výnosů plyne z prodeje reklamních předmětů nebo z podílu na reklamě ve videích. Mike dost peněz dává různým útulkům pro zvířata a na charitativní projekty věnující se opuštěným a zraněným zvířatům.

Stala se i inspirací pro tetování.

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Natka2001 Natka2001 | 2. srpna 2014 v 17:48 | Reagovat

Chudinka... ale přitom je tak nádherná :´-(

2 amise amise | 18. srpna 2014 v 15:37 | Reagovat

Krásně Napsané:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama