↓ A NEBO ↓

>>www.mujsuperbox.cz <<

________________________________________________________

Hair tutorials

15. května 2012 v 22:13 | Nami |  Vlasy
Každý účeš můžeme nějak krásně stylizovat nebo upravit. V každém si můžeme najít to své a přizpůsobit ho svým vláskům!

Účes číslo 1:
Jednoduchý účes vhodný jak pro rovné vlásky tak i pro vlnité. Nejdůležitější při postupu tvorby tohoto účesu je nebrat své vlásky jako žádnou vědu. Prostě si hrajete. Pokud účeš češete poprvé, udělejte si dostatek času na jeho tvorbu a případné experimenty. Neoplácí se zkoušet nové účesy, když jste dohodnutí s kamarádkou či přítelem a zpěcháte. Jak na to?

Krok 1: Zčešte si ofinu do čela a utvořte s ní jeden malý copánek. Copánek rozdělte na 3 díly a na jeden díl přivažte stuhu. Pro efekt více "scene" ofiny si vlásky vezměte víc z boku tak aby Vám ofina šla mírně přes čelo. Poté díly upleťte jako pletený cop. samozřejmě i s tou stuhou.
Krok 2: Na druhé straně si zhruba ve stejné výšce vytvořte taktéž stejný copánek s stuhou, upleťe jej a stuhu vzadu svažte.
Konečné úpravy: Vlásky můžete upravovat dle libosti. Můžete konečky lehce zvlnit nebo naopak úplně vyrovnat žehličkou. Taktéž prstami můžete lehce pozvednout vlásky, tak aby jste jim dali patřičný objem. Nezapomeňte k účesu myslet i na líčení a vhodně jej doladit. :)

Účes číslo 2:
Tento účeš je vhodný jak pro dívky s rovnou ofinou tak i s dlouho, ale i pro dívky, které mají vlásky pouze jednoduše sestříhané. Jak na to?

Krok 1: Ofinu si přehodíme a vyčešeme dopředu tak jak potřebujeme. Pokud máme ofinu příliš dlouhou, sepneme si ji sponečkou, aby nám nezavázela a upravíme ji později. Hřebenem si odebereme hrubší pramen vlasů nahoře na hlavě. Pevně vlasy uchopíme na konci a hřebenem tahavými pohyby směrem od konečků ke kořínkům tupírujeme. Vlasy pak působí velmi rozcuchaně a nepěkně, proto myslete na to, že jakmile dotupírujete, musíte hřebenem vlásky lehce zčesat a uhladit. Takhle to uděláte i s pár prameny okolo. Poté natupírované vlásky chytneme, spojíme, podsuneme více dopředu aby nám vytvořili oběm tak jak ho vidíme na obrázku a sepneme sponečkou.
Krok 2: Po stranách si upleteme pár copánků, které dodají účesu zajímavý vzhled. Ofinu si konečně pustíme a učešeme dle potřeby. Pokud má někdo z Vás ofinu příliš dlouhou může si ji na straně sepnout nějakou decentní sponečkou.
Konečné úpravy: Vlasy tak jako u pedešlého účesu můžeme buď úplně vyžehlit a nebo lehce natočit. Nezapomeňte účes lehce zalakovat kvalitním lakem, tak aby Vám dobře držel. S lakem to nepřehánějte ať účes nepůsobí uměle. :)

Účes číslo 3:
I takový účes si může dopřát každá z Vás! Stačí k tomu jen troška trpělivosti a stuha nebo šátek do vlasů. Jak na to?

Krok 1: Učešeme si klasický drdol nebo cop. K této variantě můžete použít obojí, obojí totiž vypadá stejně dobře.:) Nesmíme zapomenout, že ofinu musíme vyčesat ven a hezky na bok. Vlásky si lehce zalakujeme pro dobrou manipulaci.
Krok 2: Vezmeme si stuhu nebo šátek a zavážeme si ji od zadu od týlu před ofinou tak jak vidíme na obrázku. Poté dotvarujeme ofinku a máme hotovo.
Konečné úpravy: Pro dívky s drdolem, můžete použít zajímavou gumičku, která by Vám ladila se stuhou. Byl by to zajímavý doplněk. Pro dívky, které plánují tento účes zkoušet z copem, můžete si kulmou natočit jemné vlnky, dívky s kudrnatými vlásky si je mohou vyžehlit. Taktéž můžete použít kumičku podobnou stuze nebo šátku, nebo gumičku v barvě vlasů, aby účes působil přirozeněji.:)

Účes číslo 4:
Chtěli jste někdy svou ofinu nějak oživit ale nevěděli jste jak nebo jste nevěděli jak na to? Tady je skvělý návod, kde se dozvíte, jak vytvořit pomocí fénu nadhernou, lehce nabíranou a vlnitou ofinu.

Krok 1: Vlásky si vyžehlete hezky do rovna. Ofinku si zčešte na stranu na kterou potřebujete a mírně celý účes zalakujte. Poté vezměte kulatý hřeben a vlasy natočte do strany tak jak chcete, držte je tak a p nějakou dobu na ně foukejte horkým fénem. poté to samé udělejte s ostatními prameny tk jak vidíte na obrázku.
Krok 2: Vezměte tenký konec hřebenu, nadzvědněte s ním vlnky a zalakujte. A máme hotovo.:)
Konečné úpravy: Tento typ účesů je vhodný spíše pro dívky s rovnými vlásky, ale pro kudrnaté holky se dá taky použít pakliže máte velkou trpělivost. Vlnky se dají s šikovností také vytvořit pomocí žehičky.:)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Chcete abych já Nami taky točila vlasové a make up tutoriály?

Ano
Ne

Komentáře

1 Chcete zpeněžit váš blog ? Chcete zpeněžit váš blog ? | Web | 15. května 2012 v 22:35 | Reagovat

Ahoj, také chceš zpeněžit tvůj blog jako ten můj ? I pokud máš podprůměrný blog, tak můžeš mít i 100 kč denně. Tu máš odkaz s návodem  http://bit.ly/J6OwVa ..pokud něčemu nebudeš rozumnět, napiš mi na email Chymmi5@gmail.com a rád se ti budu věnovat :-)

2 income income | Web | 15. května 2012 v 22:41 | Reagovat

Zdravím všechny!!! Chceš si přivydělat ? Mrkni na můj blog a zlepši si svou finanční situaci ;)

http://income.blog.cz/

3 Margarette Kim Margarette Kim | 15. května 2012 v 23:21 | Reagovat

wow aji korejský návod tady je :D

4 Charlotte Spoiled Charlotte Spoiled | 16. května 2012 v 16:06 | Reagovat

účes číslo 4 nejvíc fajn ))

5 Anča Anča | 27. června 2012 v 14:52 | Reagovat

Dík 2 nebo 4 si udělám na výzo :) DÍK ;)

6 Domčísek Svobodka Svobodová Domčísek Svobodka Svobodová | Web | 28. června 2012 v 19:39 | Reagovat

zejtra 3 :D snad mi to půjde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama