Rozhovor s kapelou Punk Floid

12. března 2012 v 15:00 | Wellsie Scenight |  Kapely - Rozhovory
O kapele Punk Floid jsem si popovídala se zpěvákem Bobbym Floutkem.
Poslední CD jste vydali v roce 2010. Plánujete nové?

Tento rok chceme připravit materiál na nové CD nazkoušet ho a zkusit si pracovně nahrát songy, nebo jejich části a pohrát si s tím. Jestli stihneme v tomto roce i finální studiovou nahrávku a vydání CD nevím. Myslím, že není potřeba spěchat aby nová deska byla po dvou letech od minulé, spíš jde o to aby jsme my sami byli maximálně spokojeni.


Hrajete už nějakou dobu.Jaké byli vaše hudební vzory, když jste začínali?

Myslím, že můžu mluvit i za ostatní, protože už se známe dlouho. My vyloženě vzory nemáme, ani v začátcích jsme je neměli. Navíc jsme čtyři, takže každý má trochu jiný vkus, ale shodneme se určitě, že v začátcích nás oslovily kapely, které byly v médiích, takže The Offspring a Green Day, pak se k nám dostali Bad Religion, NOFX, Ani-Flag a spousta dalších, které máme rádi dodnes.


Máte nějaké zajímavé zážitky z koncertů?

Zážitků je spousta. Hlavně z víkendových akcí když se přespává. Jenže tam se taky většinou dost kalí a pak si z toho člověk skoro nic nepamatuje :)


Koncertovali jste i v Polsku. Jaké to bylo?

Brali jsme to spíš jako výlet:) Pro nás nemá smysl hrát v zahraničí, zpíváme česky a naše nahrávky byli distribuovány v Čechách a na Slovensku. Takže rádi hrajeme v "Československu" a ani nemáme ambice hrát jinde.


Jaký máte s kapelou největší sen?

Nevím jestli to nazvat jako největší sen, ale rádi bychom natočili kvalitní klip. Bylo by taky super, kdyby se nám některou letní sezonu podařilo objet většinu velkých letních českých a slovenských fesťáků. Každý rok se na nějakých velkých akcích ukážeme, ale objet jich většinu to by byl asi tříměsíční mejdan, ze kterýho by jsme se další tři měsíce vzpamatovávali:)


Jste více melodičtí a méně tvrdí, než když jste začínali hrát. Co vás k tomu dovedlo?

To přišlo tak nějak samo, demáče byly spíš taková sranda, Pop is dead bylo tvrdší a punkovější, Tvůj Boj byl zase malinko jiný a poslední řadovka Underground se přiklání k modernějšímu pojetí punk rocku. Mezi jednotlivýma nahrávkama je vždycky odstup dvou, tří let a za tu dobu proběhne asi nějaký vývoj, takže ty alba pak zní odlišně, což je dobře, protože by jsme neradi aby naše céda zněli všechny stejně. Ale i když se třeba může zdát poslední album měkčí a melodičtější, na živo do toho stejně dáme maximum energie - tudíž vážení zježení klienti, milí čtenáři - těšíme se na Vás na koncertě ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leona Leona | 12. března 2012 v 21:45 | Reagovat

jojo Punk Floidi jsou skvělí :)))

2 internetové peníze hned internetové peníze hned | Web | 13. března 2012 v 1:14 | Reagovat

Speciální šance jak vydělat nějaké peníze zdarma, za 5 minut klikání denně. Co k tomu potřebuješ? Nic moc, jen navštívit náš web, přečíst si článek, kde najdeš podstatný info a pak už jen začít vydělávat. Přečti zde: http://www.klikacka.4fan.cz/?p=88

3 Kača Kača | 14. března 2012 v 14:53 | Reagovat

punk floid <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama