Extrémně šílené proměny lidí ( modified - modifikace )

28. března 2012 v 16:19 | Andenka |  ✝Piercingy,Tunely✝
Brouzdám po netu a chtěla bych se s vámi podělit o nejvíc potetované a modifikované lidi.
Co si o tom myslíte? Znáte? Obdivujete? Hnus? Pište!


Na zemi žije zhruba 6 až 7 miliard lidí. To je 6 - 7 miliard obličejů, které okem prohlédnete aniž by vám nějak více utkvěli v paměti. Přesně to je jeden z důvodů proč nechtějí někteří lidé zapadnout mezi tuto masu a mají velkou touhu být výjimeční. Někdo zkouší prorazit v showbussinesu jako zpěvák či herec, někdo zamíří do tetovacího salónu. Obdivné pohledy, lidé si pamatují jejich jména, jen pohled na ně vzbuzuje emoce a to samozřejmě jak negativní tak pozitivní, zkrátka pohled na ně nenechává nikoho chladným. To je jeden z mnoha důvodů proč se lidé nechávají potetovat třeba na obličeji. Někdo tím prezentuje svobodu vyznání, ukazuje světu "já jsem tady a můžu si dělat co chci", někdo svým tetováním nechce říkat vůbec nic a bere svoje malůvky na těle čistě jako estetickou záležitost. Dnešním trendem je extrémní body art známý především mezi umělci. Jsou to skladatelé, novináři, malíři, či sochaři. I když to často samy neradi přiznávají, svoji uměleckou tvorbu která by mnohdy upadla v zapomnění podtrhují svojí vizáží, která jim slouží jako chodící reklama. Lidi už často ani nezajímá co ten a ten vytvořil či vyprodukoval, ale zajímají se pouze o vzhled. Existují samozřejmě ale výjimky o kterých se zde budete moci v budoucnu dočíst.

Rick Genest: Zombie Boy nebo Skull Boy

Seznamte se s Rickem. Který se přeměnil na zombie.
Více o něm se dočtete zde>> ♥ Rick Genest ♥

Dennis Avner: Catman

Dennis Avner, také známý jako "catman" nebo po jeho rodném americkém názvu "stalking cat" , prošel neuvěřitelnej počet rozsáhlejších operací, aby vypadal přesně jako tygr.
Změny obsahují: rozsáhléjší tetování, transdermální implantáty, které umožnily nosit vousy, podkožní implantáty aby změnily tvar obličeje a tvarování zubů, aby vypadaly více jako od tygra.

Pauly Unstoppable

Pauly Unstoppable. Tento mladík vyzkoušel naprosto všechny upgrady co můžete se svým tělem udělat. Vyjmenovávat co všechno má tento člověk na sobě je zbytečné, jedním slovem vše. Vyzkoušel tetování, piercing, scalpelling, branding, scarification, a spoustu dalších věcí, které ani v body artu nemají kategorie. V hlavě má silikonové implantáty, v uších tunely velikosti talíře, tetování na obličeji, různé druhy piercingů, spálenin, jizev a jako perlička na závěr je jeho tetování v oku. Pauly byl první člověk na světě který se nechal tetovat inkoustem do oka. Pauly nemá práci, na svoje body úpravy existuje speciální sbírka na kterou přispívají lidé z celého světa. Dalo by se říci, že Pauly je body tunerem z povolání.
Jeho promněna nemá jasný cíl a to možná škoda. Jeho vzhled není fascinující jako u většiny ostatních přemněn, ale naopak odstrašují. Pauly je jasným důkazem toho, jak můžete skončit pokud přesně nevíte co chcete. Nekrituzejeme jeho vzhled, spíše směr jakým se ubíral. Pauly ze sebe udělal pokusné kralíka co se body artu týče a je mu evidentně úplně jedno jak vypadá, asi se pravděpodobně nemá moc rád.

Etienne Dumont

Etienne Dumont je uznávaný umělecký a kulturní kritik. Svoje první tetování si nechal udělat již v roce 1974 takže by se dalo říci, že je pamětník co se tetování týče. Celé svojě tělo si nechal potetovat velmi pestrými barvami, takže budí dojem velikonočního vajíčka. Do hlavy si nechal umístit silikonové implantáty, které dotváří jeho promněnu v roztomilého čertíka. Do uší si nechal po vzoru afrických kmenů, vpravit masivní tunely. Jeho celkový výraz dotváří netradiční brýle, bez kterých nedá ani ránu.

Kala Kaiwi

Kala Kaiwi svým vzhledem na první pohled připomíná nějaké krvežíznivé monstrum z budoucnosti. Fascinující jsou především jeho silikonové implantáty připomínající rohy či kovové sřoubovací bodce umístěné na hlavě. Kolem obočí a vlastně prakticky na celém obličeji nalezneme nepřeberné množství různých piercingů a tetování. V nosu a uších najdeme extrémně velké tunely. Svým vzhledem trochu připomíná Paulyho Unstoppabla, ale jeho promněna má přeci jen trochu jasnější formu. Na svém těle má dohromady 67 piercingů (většinu na obličeji) a jeho tělo je potetováno z 75%. Dalo by se řící, že je chodící reklama na body art svému vlastnímu tetovacímu studiu na Hawaii, kde vám rád a za dobrou cenu udělá na těle podobné vychytávky jako má on sám.

Julia Gnuse: lustrovaná dáma

Julia již od raného mládí trpí porfyrií - nemocí, která způsobuje, že se jí na kůži dělají ošklivé puchýře, kdykoli se vystaví přímému slunci. A tak se jizvy po nich rozhodla zamaskovat tetováním - první si nechala udělat ve 35 letech. Tato nevšední metoda se jí tak zalíbila, že si na tělo nechala tetovat stále více oblíbených komiksových hrdinů i skutečných herců. Brzy si tak vysloužila přezdívku »Ilustrovaná dáma«. Celých 20 let zůstává věrná jedinému umělci.

Tom Leppard: Leopardí muž

Tom Leppard žije mimo civilizaci už přes 20 let. Kromě svého poněkud podivínského stylu se ovšem vyznačuje ještě jednou ,,zvláštností´´ - celé tělo mám potetované černými leopardími fleky a v ústech (nebo že by v tlamě?) se mu blýskají opravdové špičáky. Nikdo mu neřekne jinak než leopardí muž. A není sám!

Do lesa se Tom Leppard přestěhoval v roce 1987. Chtěl si vyzkoušet život divokém kočky. ¨Zároveň ale toužil po pomyslném titulu nejpotetovanějšího člověka na světě. A proč oba nespojit v jeden? Výledkem je bývalý voják, potetovaný od hlavy až k patě jako leopard, který žije ve vlastnoručně vyrobené chýši, koupe se v potoce a jednou za dva týdny jede na kajaku navštívit civilizaci. ,, V lese jsem strávil více než 20 let. Už nemohu žít mezi obyčejnými lidmi. Chci být jedinečný, a proto jsem tady,´´vypráví leopardí muž novinářům a přitom mu mezi rty vykukují opravdové tesáky. Ty si nechal speciálně vyrobit k dotvoření své proměny.

Eric Sprague: Ještěrkomuž.

Začínají 90. léta minulého století a univerzitní chodby v městě Albany ve státě New York brázdí nadějný filosof Eric Sprague. Titul Ph.D. ale nezíská, místo toho se z něj stane ještěrka. ,,Přestalo mě bavit žít jako člověk, a naopak jsem se začal zajímat o to, jak se cítí takové zvíře,´´vysvětluje drastický zásah do svého těla Sprague. Ještě při škole jezdí Sprague s ,,cirkusem podivínů´´ Jima Roseho - propichuje si tváře rybářskými háčky, polyká meče a oheň. Jakmile se rozhodne, začne nejprve s tetováním - pod jehlou zkušeného tatéra stráví dlouhých 600 hodin. Tělo se mu postupně plníé zelenými šupinami a dalšími motivy jeho oblíbeného zvířete - ještěrky (nekteří o něm tvrí, že vypadá spíš jako had).
Jakmile je první část přeměny hotová, přistoupí Sprague k další - daleko náročnější. Laserem si nechává rozpůlit jazyk a ohromuje obecenstvo tím, jak dokáže pohybovat každou částí zvlášť. Nad obočím si nechává implantovat silikonové boule (na každém jich má pět) a zuby zbrousit do špičky. Touží ještě po prodloužených nehtech, které vypadají jako drápy. ,,Až technologie pokročí, chci na sebe nechat přidělat ocas z pravých šupin,´´nechává se slyšet ještěrčí muž. Schválně jestli mu také upadne, když za něj někdo zatáhne...

Horace Ridler: Zebra Man

Horace byl velký profesionál, co se týče freak show a side show, pracoval tedy se svým tělem jako s uměleckým dílem. Mužem zebrou se nestal jen tak, začal svou proměnu podle předem stanoveného plánu a ani jedna věc na jeho těle není pouhou náhodou. Jeho proměna se stala ve své době světovou zvláštností, od hlavy k patě se pokryl černobílým pruhem. Jeho osobnost šokovala ale nejen tělem ve vzoru zebry, ale například i zdobením těla formou šperků, které lidé často označují jako barbarské, tedy například kel v nosu, ale i lakované nehty a rtěnkou zdobený obličej jako válečné tetování. Ačkoliv vyvolával v Anglii obdiv i obavy, stále všem připomínal, že je jen obyčejný člověk.

Lucky Diamond Rich: Nejvíce potetovaný chlápek.

Je to žonglér, jezdec na jednokolce, polykač mečů, ale také hrdý Australan, co má za sebou více než tisíc hodin pod strojkem s inkoustem. Na jeho těle se podílela stovka tatérů, což také není malá suma. Nejprve se nechal celý tetovat barevně, poté to celé pokryl tmavě modrou, včetně víček, kůže mezi prsty, v uších a i dásně. Poté ještě pár míst doladil vrstvou třetí, černou. A nyní prý plánuje, že by se pustil do bílé, pokud to tedy technicky půjde. Nuže, že by nevěděl, co dál? Nebo že by další rekord?

Elaine Davidson: Njevíce železná dáma.

Elaine Davidson, žena ze Skotska se zapsala do Guinessovy knihy rekordů jako člověk s nejvíce piercingy na světě. Na svém těle dokázala udržet neuvěřitelných 720 piercingů. Stalo se tak v dubnu 2001. Do knihy se poprvé zapsala v roce 2000, kdy piercingů měla pouze 462, z toho 192 na obličeji. Poslední číslo ,které jsem vyhledala na internetu je v roce 2009 a to činí 6005 kousků piercingů. Dokážete si to představit? :O

Paul Lawrence: The Enigma

Je to chlápek, který měl nejspíš v mládí rád puzzle a rád si z kousků stavěl celek. Se svým tělem to přesně udělal naopak, celek proměnil v dílky a jeho tělo nyní vypadá, jako z puzzle dílků sestavené.
Paul se živí jako akrobat, polykač mečů, ale také má jedno z čísel, kde se provrtává vrtačkou. Klidně si před vámi provrtá nos, polyká různé poživatelné i nepoživatelné věci, pije nepitné i pitné tekutiny, dále je pak dokáže čerpat z žaludku, vyjmout, polykat znova. Dobré chutě, pokud právě obědváte, aneb to se musí vidět.
Kromě toho je hudebníkem, ale zejména tedy mužem, kterého si můžete splést s puzzle dekorací.

Tiger Lady: Enigma's ex-wife


Bývala manželka Enigmy. Lady Tiger je pseudonym jedné ženské umělkyně, kterou naleznete také pod pojmem Katzen. Ta své tělo zasvětila tygru, a není jediná, kočkovité šelmy asi frčí. Veškerá její tetování jsou symbolizována k motivu tygra, nosí vousy a doladila to sérií piercingů. Je to dáma z Austinu v Texasu, která pracuje v tetovacím studiu a mimo to se věnuje vlastní kontroverzní umělecké tvorbě.

Etienne Dumont: Living art Tentacle Men // Chodíci živé umění

Etienne je člověkem, který hýbe uměleckou scénou a kulturou v Ženevě, umělec, umělecký kritik a pedagog. Jeho tělo je celé pokryté krásnou kolekcí barevných tetování různých symbolik. Kromě toho na jeho těle najdeme silikonové implantáty, které mu dávají podobu rohatého pekelníka. Jeho uši jsou proděravěny téměř 2,7 palcovým tunelem a jeho úsměv je nadmíru sympatický. Velmi originálním počinem jsou plexisklové piercingy ve spodním rtu a bradě, které jsou v současnosti hitem. Sám pan Dumont o sobě v četných rozhovorech tvrdí, že své tetování nosí jako vysoce ceněné umění a stejně tak jej chápe.

Tentacle Men

Tento utajený brazilský muž si říka Tentacle man. Pomocí silikonových implantátů nechal ze svých paží udělat chapadla a nyní se chystá i na nohy. Díky této proměně se živí na freak show a happeningy v Sao Paulu.

Většina je přeložena a pochází z http://www.oddee.com/
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Andenka Andenka | Web | 28. března 2012 v 16:21 | Reagovat

:))

2 BlackMamba Honey^^ BlackMamba Honey^^ | Web | 28. března 2012 v 16:29 | Reagovat

Rick Genest je prostě nejlepší :)) Jinak ten chlápek, Etienne Dumont, co má tunel pod rtem... hnus :!

3 Michio Hi Tassei Michio Hi Tassei | 28. března 2012 v 16:31 | Reagovat

Je to odporné. Z lidí se nestávají zajímavě-originální lidé, ale zrůdy, příšery. Mám ráda tetování, může být i větší, ale ne tohle...pak ty ''ďáblovi růžky'' či ty zuby, roztáhlé uši, jak kdyby byly v nějakém africkém kmeni...Je to totálně nechutné!!

4 Any:) Any:) | 28. března 2012 v 16:37 | Reagovat

CAt man A etine!!Fůj!!A i ty ostatní!!

5 Energy TCS devil Extasy Darknoid McKee Energy TCS devil Extasy Darknoid McKee | Web | 28. března 2012 v 16:37 | Reagovat

Respekt... Nebudu říkat, že je to hnus, protže z určitého pohledu vážně není. Chce to odvahu nechat se takhle zkrášlit/zohizdit... Nejlepší je podle mne Rick Genest. :) Je to úžasné

6 Any:) Any:) | 28. března 2012 v 16:38 | Reagovat

ty roztahováky v nose a pod pusou!!

7 Romi Egoistic Romi Egoistic | 28. března 2012 v 16:54 | Reagovat

Obdivuji tyto lidi. ale abych si něco takového nenechala udělat .. nemám na to gule :D

8 J. J. | 28. března 2012 v 17:13 | Reagovat

Ten dědeček na prvním obrátku je strašně roztomilej

9 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 28. března 2012 v 17:27 | Reagovat

Koho vážně už dýl obdivuju je Rick genest, který z lidí, co se sebou provede něco takového může říct, že dělá modela pro armani a spol? Navíc, on to má, jako osobní vyádření a překonání rakoviny, proto to udělal, ale někteří? Nelíbí se mi a vždycky říkám odsud posud, ale je to každého věc, když má na to "koule" a při pohledu do zrcadla se líbí sám sobě.....

10 Klodes Klodes | 28. března 2012 v 18:06 | Reagovat

Ehm.. no pri pohľde na nich nemám slov ale vyzerajú ako z inej galaxie xD...

11 AmbrehAmy AmbrehAmy | 28. března 2012 v 18:43 | Reagovat

Jedinej Rick Genest je fajne..ostatní jsou otřesný :D

12 Konan Konan | 28. března 2012 v 20:33 | Reagovat

hranica medzi originalitou a niecim prehnanim je velmi mala :) a jednoduchosti je krasa jak se rika ale zombie boy je uplne mega krasnej :)

13 hannie hannie | Web | 29. března 2012 v 13:02 | Reagovat

Úžasné, vždycky jsem obdivovala takové lidi. Kdybych je někde potkala - zůstanu stát a zírám s pusou otevřenou. Skvělé..

14 Kenden Kenden | 29. března 2012 v 18:36 | Reagovat

Rick, inak sa mi nepáčia. A ešte súhlasím s J., ten dedko na prvej fotke je úžasný

15 Jolanda Jolanda | Web | 31. března 2012 v 12:11 | Reagovat

toto už pěkné fakt není.

16 Enma Ai Enma Ai | E-mail | 13. dubna 2012 v 20:57 | Reagovat

Podľa mňa si tí ľudia zaslúžia obdiv . A mne osobne sa to páči. =)

17 Karr Karr | Web | 25. dubna 2012 v 21:03 | Reagovat

Chybí tam taková ta Upíří Žena z Mexica, jednou byla v Oběktivu :D Ale jinak je to šílený :D

18 MARII MARII | 9. května 2012 v 16:12 | Reagovat

waau ... inak ten co ma pod perou tu dieru tk ten ma vyhodu ze si cez tu dieru moze umyvat zuby :D :D

19 Tessí Tessí | 14. července 2012 v 15:50 | Reagovat

Nejlepší je ten první potetovanej dědula :) :D

20 kjgjgkjgkg kjgjgkjgkg | 14. června 2014 v 0:56 | Reagovat

Vladimír Franc :DD

21 klára klára | E-mail | 24. března 2015 v 14:25 | Reagovat

Fuuuuuuuuuuuuuj to je prasárna. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama