Halloweenská noc?

29. října 2011 v 19:32 | Connie Cakehole^^ |  HALLOWEEN
29. října... Za dva dny Halloween.. Slavíte ho vůbec někdo? Abych se přiznala, já ho neslavila nikdy a nic moc jsem o něm nevěděla, dokud jsem si o něm v posledních dnech něco nepřečetla a jestli se o něm něco málo chcete dozvědět i vy, nakoukněte sem do článku od Carol Choco, který se jí moc povedl a dal jí taky spoustu práce :)


..Tento článek však není tak úplně věnovaný Halloweenu a tomu, co je to vlastně za svátek a jak se vyřezávají oči dýním, tento článek jsem chtěla věnovat Halloweenské NOCI. Bojíte se rádi? Baví vás hororové filmy? Napíšu vám sem pár hororů, které byste mohli shlédnout ať dnes nebo zítra s tou pravou halloweenskou náladou. Předem upozorňuji, že horory nemusí mít nutně nic společného s halloweenem, jde mi hlavně o tu atmosféru strachu a jestli chcete, zapalte si u hororu svíčky :O :)


1. Kruh2. Shutter3. Osvícení4. Šestý smysl5. Ti druzí6. Spalovač mrtvol
7. Upír Nosferatu8. Pokoj 14089. Suspiria10. Sirotčinec11. Úsvit mrtvých12. Orphan
13. Prokletí Salemu14. Ospalá díra15. Deník mrtvých16. Ring17. Šestý smysl18. Zámek hrůzy
19. Oko20. Loď Duchů21. Síly temna22. Zrcadla23. Nenávist24. 3:15 Zemřeš
25. Viy26. Near Dark27. Communion28. Three29. Omen30. Dům voskových figurín

1.KRUH
Zní to jako další z neuvěřitelných příběhů. Existuje videopáska plná obrazů jako vystřižených z těch nejtíživějších snů. Tam, kde byla přehrána, zazní záhy telefon s varováním, že ten, kdo ji zhlédl, zemře přesně za sedm dnů. Rachel Kellerová (Naomi Wattsová), reportérka renomovaného deníku, přirozeně odmítá uvěřit takové fantaskní informaci, jenomže když dojde k záhadné a nevysvětlitelné smrti čtyř teenagerů, rozhodne se přijít celé věci na kloub, protože jednou z "obětí" byla její neteř. Není to vůbec jednoduché, ale nakonec i ona pásku získá, i ona si ji promítne, se svým malým synkem, a telefon skutečně vzápětí zazvoní. Zbývá jen sedm dní a nocí, aby s přítelem Noahem (Martin Henderson) nalezla způsob, jak zachránit sebe i svého jediného syna. Netuší jak dlouhou, smrtí a zoufalstvím zahalenou cestu, se s Noahem budou muset vydat.

2.SHUTTER
Fotograf Tun se během noci vrací se svojí přítelkyní z oslavy, když v tom náhle jeho vozidlo srazí ze tmy nečekaně zjevivšího se chodce uprostřed vozovky. Ve zpětném zrcátku zjistí, že náraz dost pravděpodobně dívka nepřežila a nejlepší řešení, jaké je v momentě napadne, je z místa co nejrychleji ujet. Následující den si jde Tun vyzvednout vyvolané fotky, které pořídil a na několika z nich nachází podivné bílé stíny, z nichž jeden má tvar lidského obličeje. Krátce poté se začínají dít zvláštní věci. Přítelkyni Jane se začínají zdát strašidelné sny, ve kterých se jí zjevuje duch přejeté dívky a Tun se nemůže zbavit pocitu, že kdykoli vezme do rukou fotoaparát, zlý duch je nebezpečně na blízku.

3. OSVÍCENÍ
(1980): Jedním slovem dokonalé. Více slovy horor, který je geniálně promyšlený od prvního do posledního záběru a exceluje v něm Jack Nicholson, v tomto případě snad vážně posedlý ďáblem. Tajemství obestírající zápletku (slavný poslední záběr) vás navíc nutí se k Osvícení neustále vracet a vymýšlet nové teorie okolo Jackova šílenství.

4. ŠESTÝ SMYSL
(1999): Bohužel jsem dopředu znal opravdu zásadní pointu, což zas až tolik nemění na působivosti i v jiných ohledech unikátního filmu. Zatímco mnozí očekávali další ukázky indické filmové magie, ukázalo se, že šlo o začátek Shyamalanova konce (ač sám považuji Vesnici i Ženu ve vodě za odvážné a inteligentní hrátky s divákem).

5. TI DRUZÍ
Je konec druhé světové války a Grace (Nicol Kidmanová) s dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutí se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího Alejandro Amenábar, režisér španělsko - chilského původu, jehož celosvětově úspěšný snímek OTEVŘI OČI (ABRE LOS OJOS) s Penelope Cruzovou z roku 1997 se dočkal americké coververze pod názvem VANILLA SKY, dokončil snímek TI DRUZÍ už v angličtině a v americko-francouzsko-španělské koprodukci. Film s Nicol Kidmanovou v hlavní roli se prvních osm týdnů udržel v první pětce US BOX OFFICE a jen v USA vydělal přes 96 miliónů dolarů.

6. SPALOVAČ MRTVOL
(1968): Obrazovou a zvukovou složkou bezpochyby horor, ale hláškami také mrazivě černá komedie a výkonem Rudolfa Hrušínského "hloubkové" psychologické drama. Jenom vypsání scén, které se staly legendami by zabralo pár odstavců. Vhodné pro milovníky věnečků i rakviček.


7. UPÍR V NOSFERATU
(1922): Ten film trochu zestárl a některé scény dnes vyvolávají chechot zlomyslných diváků, ale pořád obsahuje dostatek hororové materiálu, abyste si uvědomili, že tady někde začínají kořeny žánru.

8. POKOJ 1408
Pokoj 1408 nemá moc hezkou pověst. Je to jediný pokoj hotelu Delfín, ve kterém se už téměř dvacet let neubytoval žádný zákazník. Není čemu se divit, když lze v jeho historických záznamech nálézt dvanáct sebevražd a třicet takzvaných "přirozených" úmrtí. Když k tomu připočteme drobné nehody některých pokojských (záchvaty smíchu, záchvaty pláče, mrtvice, slepota), které pokoj udržovaly čistý a obyvatelný, není se opravdu čemu divit. Pan Olin (Samuel L. Jackson) jakožto ředitel tohoto malého newyorkského hotelu příběh pokoje 1408 velice dobře zná, a proto se všem případným zájemcům snaží pobyt v něm ze všech sil rozmluvit. Spisovatel Mike Enslin (John Cusack) se však psaním hororových povídek živí a nikdo a nic mu jeho noc v pokoji 1408 nevezme. Vždyť strašidelné pokoje jsou jen směšné hlouposti jako všechna ta místa, na kterých už strávil noc - o kterých psal. Navíc by mu chyběla jedna kapitola do jeho nové knihy. Vyzbrojen svým věrným diktafonem Sony se tedy vydává do čtrnáctého patra, které je ale ve skutečnosti patrem třináctým. Do pokoje 1408. Do pokoje, jehož součet čísel dává dohromady číslo třináct…


9. SUSPIRIA
Dodnes jediný film, který jsem nedokázal sledovat potmě. Enormní napětí mne po pár desítkách nervydrásajících minut přinutilo rozsvítit. Šlo o ukázkový příklad projekce ve správný čas (dlouhá prosincová noc) a na správném místě (prázdný byt). Zatím jsem nenabral odvahu zhlédnout Suspirii znovu a případně s racionálním odstupem změnit své rozklepané hodnocení.

10. SIROTČINEC
(2007): Společně s Těmi druhými Alejandra Amenábara nejlepší příklad moderního atmosférického hororu, při němž jste napjatí tím více, čím méně vám je ukázáno. Vzorová práce s kamerou a obehranými hororovými klišé (stejně sebou ucuknete). A fantastický příběh, v něčem připomínající Faunův labyrint, také není k zahození.

11. ÚSVIT MRTVÝCH
(2004): Klasický táhlý zombie horor nečekejte, zdejší zombíci by udělali konkurentem Usaina Bolta i toho, komu z hodin tělocviku naskakovala ošklivá vyrážka. Zack Snyder natočil film akční, hodně krvavý a neskutečně natřískaný šílenými nápady, přesto ve své podstatě hororový.

12. ORPHAN
Horor z prostředí moderní rodiny,která si adoptuje na první pohled hezkou a zajímavou holčičku.Co se,ale skrývá pod panenkovskými šatečky zjistí až je už moc pozdě.V některých scénách mě dokázal pořádně vydeptat,možná proto,že za vším je na první pohled dítě,ale opět není všechno takové jaké se zdá a proto se mi tento film líbil,byl tak trochu originální.


13. PROKLETÍ SALEMU
Do výdajne obedov pre bezdomovcov príde jeden muž a napadne kňaza, ktorý rozdáva nešťastným ľuďom obedy. Kňaz pred ním uteká, dokonca na neho vystrelí, ale svoj život si nezachráni. Obaja muži vyletia cez presklené okno von ... Tým mužom je spisovateľ Ben Mears (Rob Lowe). Ben sa pred istým časom vrátil do mestečka Salem´s Lot, kde vyrastal a zažil jedno temné dobrodružstvo. Teraz by chcel o tom napísať knihu. Nikto z obyvateľov mestečka ani len netuší, aké diabolské nešťastie na nich čaká a aké temné sily ich začnú ohrozovať ... Mysteriózny 2-dielny príbeh nakrútil Mikael Salomon podľa predlohy slávneho Stephena Kinga.

14. OSPALÁ DÍRA
Americký historický horror, ve kterém mladý konstábl vyšetřuje případ vražd, jenž má údajně na svědomí legendární bezhlavý jezdec Mladý newyorský konstábl Ichabod Crane je pro svou racionalitu a snahu využívat k práci moderních metod trnem v oku svým nadřízeným. Ti ho proto roku 1799 pošlou do odlehlé vesnice Ospalá díra, kde došlo již ke třem záhadným vraždám. Místní lidé věří, že mrtvého Van Garretta, jeho syna a vdovu Winshipovou, nalezené bez hlav, má na svědomí legendární bezhlavý jezdec, což byl podle legendy krutý hesenský žoldák, který bojoval během americké revoluce na straně Angličanů a před dvaceti lety zabit v lesích poblíž vesnice. Teď se prý mstí a nedá pokoj dokud nenajde svou hlavu. Crane však na legendy a přízraky nevěří a pustí se do vyšetřování. Ještě téže noci je zabit další muž a jeho osiřelý syn je odhodlán jeho smrt pomstít. Konstáblovi se snaží pomoci také dcera místního boháče Katrina Van Tessel, do které se Crane zamiloval. Poznámka soudce Philipse ho přivede k odhalení, že zavražděná vdova byla těhotná. Když se s pomocí Katriny začne orientovat v místních poměrech a vztazích a stane se svědkem toho jak bezhlavý jezdec nejprve utne hlavu Philipsovi, a poté zavraždí celou rodinu porodní báby Killianové, začne si věci dávat dohromady. Všichni mrtví měli něco společného s případem zavražděného Garretta a vdovou Winshipovou, které odkázal celý majetek. Buď byli svědky podpisu závěti nebo znali otce nenarozeného dítěte těhotné Winshipové. Crane podezírá místní elitu ze spiknutí s cílem získat dědictví po Garretovi a správně odhadne, že někdo vykopal hlavu bezhlavého jezdce a nyní ho s její pomocí ovládá. Každá další stopa ho však vede k podezření, že za vším je Katrina. Aby ji nemusel zatknout, rozhodne se odejít, cestou mu však náhoda pomůže pochopit, že všechno je jinak a dívka se ho naopak snažila ochránit. Rozhodne se vrátit a odhodlán utkat se s bezhlavým jezdcem a odhalit skutečného viníka, který stojí v pozadí celého případu.

15. DENÍK MRTVÝCH
(2007): Slovy Františka Fuky by nejspíš šlo o "meta-cosi" horor. Důkaz, že praotec zombie subžánru George A. Romero nezamrzl v pozdních šedesátých letech a rád si pohraje i se současnými technologiemi. Film se pohybuje na rozmezí mediální satiry, teen vyvražďovačky a mystifikace, což neznamená, že by v něm chyběly momenty čiré hrůzy. Jestli před sledováním hororů preventivně odkládáte intelekte ve foyer, vícevrstvý Deník mrtvých vás usvědčí z podceňování.


16. RING
(1998): Strach má šikmé oči. Děsu po asijsku se děsím nejvíc, možná proto jsem zatím neviděl tolik japonských, jihokorejských, ale třeba taky thajských hororů. Mají-li všechny stejně jako Ring charakter zátěžové zkoušky kardiostimulátoru, možná dělám dobře. Už teď si plánuji, jak budu své děti odrazovat od přílišného sledování televize povídáním o jisté černovlasé dívence. Chválený americký remake podle mne zdaleka nedosahuje síly originálu.

17. ŠESTÝ SMYSL
(1999): Bohužel jsem dopředu znal opravdu zásadní pointu, což zas až tolik nemění na působivosti i v jiných ohledech unikátního filmu. Zatímco mnozí očekávali další ukázky indické filmové magie, ukázalo se, že šlo o začátek Shyamalanova konce (ač sám považuji Vesnici i Ženu ve vodě za odvážné a inteligentní hrátky s divákem)

18. ZÁMEK HRŮZY
Jako mladší jsem se tohoto hororu bála.Dlouho jsem ho neviděla,ale myslím,že dnes už by tomu tak nebylo.Přesto si u mě našel nějaké místo oblíbennosti,i když jen poslední.Pamatuju si soundtrack,který ve mě dokázal s vizuální stránkou filmu vyvolat úzkostný pocit.

19. OKO
Když operatér Wag dovolí dívce sundat obvazy, začíná Mun znovu objevovat svět kolem sebe: svou tvář v zrcadle, předměty, lidi kolem sebe. Zároveň však zděšeně zjišťuje, že se z pozvolna se rozptylující mlhy vynořují i věci, které nevidí nikdo jiný než ona: stínové přízraky a události, jejichž smysl jí uniká a které ji stále trýznivěji pronásledují. Zdá se, že se scházejí všude tam, kde má někdo zemřít. Munin svět se mění v mučivou, nepochopitelnou noční můru. Když se Mun vrátí z kliniky domů, babička a sestra vše přičítají šoku z nové situace. Zprvu si to myslí také operatérův mladý synovec, psycholog Lo, který měl dívce původně pomoci adaptovat se na její "nový" smysl a který se do ní zamiloval. Mun ho však přesvědčí, že její problémy souvisejí s osobou neznámého dárce, který jí předal své přízraky a traumata. Stopa dívku a Loa zavede do thajského Bangkoku, kde vyhledají matku mladé ženy, jež spáchala sebevraždu a jejíž oči teď Mun nosí. Mun cítí, že je na dosah odhalení démonů cizí minulosti. Postačí, když znovu prožije tragické okamžiky ze života nešťastné vesničanky Ling Chiu Wai, aby získala právo na vlastní pohled na svět?

20. LOĎ DUCHŮ
V Beringově moři je nalezena výletní loď, která je z dosud nevyjasněných příčin pohřešovaná od roku 1953. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Cestou do přístavu se totiž za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. Vládcem opuštěné lodi je totiž starověký démon.

21. SÍLY TEMNA
Pro studenty elitní školy Spenser Academy jsou členové spolku Synové Ipswiche ti nejzkaženější studenti na škole. Ale to není jediné, co mají společného. Tito čtyři přátelé spolu sdílejí ještě jedno 300 let staré tajemství. Ve skutečnosti jsou totiž čarodějové - mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Takže když se z dlouhého vyhnanství nečekaně vrací pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, všichni si uvědomují, že musí čelit velmi silnému nepříteli, který má dost síly nejen na to, aby je oslabil, ale aby jejich sílu získal sám pro sebe.


22. ZRCADLA
Ben Carson (Kiefer Sutherland) už zažil lepší dny. Před rokem byl tento lehkovážný policajt postaven mimo službu kvůli zastřelení kolegy. Tato nehoda ho stála nejen místo, ale vnesla mu do života alkohol a vztek. Žena i děti se mu odcizily a on skončil na rozváleném gauči u své sestry. Carson se ze všech sil snaží získat rodinu zpět a vezme proto práci nočního hlídače v bývalém obchodním domě. Ten, dříve symbol bohatství a úspěchu, nyní chátrá, zdevastovaný mohutným požárem, při kterém zemřelo mnoho nevinných lidí. Během obchůzek v obchodním domě si Carson začne všímat, že s velkými ozdobnými zrcadly na zdech není něco v pořádku. V ohromných blýskavých plochách se odráží obrazy vzbuzující hrůzu. Policista v nich vidí i sám sebe a stojí proti vlastním zlým démonům. Carsonova sestra Angela (Amy Smart) je přesvědčena, že bratrovy noční můry jsou "jen" následkem stresu a pocitu viny za nešťastné zabití. Zato jeho žena Amy, pragmatická policejní lékařská komisařka, je ke Carsonovým vidinám méně tolerantní. Jeho čím dá tím víc nevyzpytatelné chování je ještě více odcizuje a Amy se obává, že ohrožuje i jejich děti. Carson se na vlastní pěst pustí do vyšetřování a zjistí, že tajuplná síla využívá zrcadla jako vstupní bránu k tomu, aby terorizovala jeho i jeho rodinu. Pokud chce Carson zachránit ženu a děti před děsivou smrtí, musí nějakým způsobem přijít na pravdu ukrytou za zrcadly a přesvědčit Amy, aby mu pomohla zastavit největší zlo, s jakým se kdy setkali.

23. NENÁVIST
Američanka Karen (Sarah Michelle Gellar) študuje v Tokiu za sociálnu pracovníčku a svoj osud si spečatí vo chvíli, keď sa rozhodne zastúpiť istú zdravotnú sestru, ktorá sa jedného dňa z ničoho nič jednoducho neukáže v práci. Vydáva sa na miesto určenia - do tajomne tichého domu v tajomne tichej uličke - a nachádza tam iba postaršiu americkú ženu, ktorej nie je práve do reči. Keď začuje zhora zvuky, vydáva sa tam, aby zistila, o čo ide, a tým sa zamotá do bludného kruhu nadprirodzenej hrôzy, akú si nedokázala predstaviť ani v najhorších snoch. Keď niekto zomrie v záchvate intenzívnej zlosti, ostane po ňom prízrak, ktorý sa postupne šíri na ďalšie obete a "nedá im spávať", až kým ich nedoženie k šialenstvu alebo samovražde. Dokáže Karen čeliť tejto nočnej more? Dokáže ju zastaviť, kým je ešte čas?


24. 3:15 ZEMŘEŠ
13. listopadu 1974 obdržela policie šílený telefonát, který je zavedl do Ocean Avenue 112 v Amityville, Long Island. Uvnitř rozlehlého domu se jim naskytla děsivá scéna - celá rodina DeFeových byla zavražděna. V následujících dnech se Ronald DeFeo, Jr. přiznal k tomu, že postupně zastřelil své rodiče a čtyři sourozence, a tvrdil, že hlasy v domě ho vedly ke spáchání těchto hrůzných vražd. O rok později se George a Kathy Lutzovi a jejich děti stěhují do tohoto domu a věří, že bude jejich vysněným domovem. Ale krátce poté, co se zabydlí, začnou se dít podivné a nevysvětlitelné věci, ze všech koutů domu se ozývají podivné hlasy...

25. VIY
Sovětský film natočil ruský režisér Konstantin Jeršov téměř zcela věrně podle stejnojmenné povídky Nikola Vasiljeviče Gogola. Podává příběh na motivy lidových vyprávění o studentu pravoslavného bohosloví Chomovi. Se svými kolegy seminaristy zavítal do osamělého příbytku, v němž je nechala přespat stařena. S ní Choma zažije podivnou příhodu. Vrátí se pak raději do Kyjeva, ale odtud ho povolá na venkov jakýsi šlechtic s tím, že jeho dcera umírá a přeje si, aby se u ní modlil právě on. Chomovi není nic platné, že se mu vůbec nechce a je donucen na statek odejet. Zde se dozví, že dívka právě zemřela a její otec ho žádá, aby se po tři noci u rakve modlil za spásu její duše v uzamčeném kostele...


26. NEAR DARK - NA PRAHU TEMNOT
Poklidný život Caleba Coltona (Adrian Pasdar) z jednoho malého oklahomského městečka nabere nečekané obrátky, když potká pohlednou dívku Mae (Jennifer Wright). Jejich prazvláštní romantický vztah začíná kousnutím do krku a pokračuje pro Caleba nepříjemným zjištěním, že se právě stal členem nepočetné komunity nočních tvorů, upírů, vedených veteránem Jessem (Lance Henriksen). Pro Caleba nyní nastává obtížné dilema: strávit budoucnost po boku Mae (kterou, ač saje krev, miluje) a přijmout pravidla její upíří "rodiny", anebo se vrátit k rodině vlastní, k otci a malé sestře, a riskovat tím život svůj i jejich? Přestože odmítá svou lačnost po krvi ukojovat na úkor životů nevinných lidí, uvědomuje si, že nemůže hladovět věčně. Existuje z této zoufalé situace nějaké jiné východisko než smrt, případně trvalé členství v Jesseho bezohledné smečce? Tato v jistých kruzích kultovní upířina nebývalého žánrového rozpětí proslula mimo jiné tím, že v ní jedinkrát nezazní slovo "upír" a dodnes je považována za jeden z nejpozoruhodnějších snímků Kathryn Bigelow.

27. COMMUNION - SPOJENÍ
Adaptácia autobiografickej knihy známeho amerického spisovateľa Whitleyho Striebera o jeho údajných kontaktoch s mimozemšťanmi. Whitley Strieber ide so svojou rodinou a priateľmi na víkendovú chatu do hôr. Začnú sa diať podivné veci, sú to aktivity UFO? Whitleyho unesú a následne rieši strašnú dilemu - bol unesený, alebo sa zbláznil? Navštívi psychiatra, ktorý sa prostredníctvom hypnózy pokúša nájsť pravdu.


28. THREE
Pro tři povídky s tématem 'život po smrti' byli osloveni tři režiséři z tří různých zemí (z Jižní Korei, Thajska a Hong Kongu), aby natočili méně než hodinový příběh. Dalo by se říct, že Three není ani tak jedním filmem, jako spíše kolekcí, která nabízí tři krátké příběhy jdoucí (nenavazujíce na sebe) po sobě. Na dvd proto zcela logicky vyšlo na třech discích a v nesestříhané verzi (krom poslední Going Home), leč bohužel s žádnými bonusy (pokud nepočítáte filmografie a výběr scén). Three byl víceméně experimentální krok a dalo by se říci, že měl úspěch, viz. připravovaný Jam Films, kde se má projektu zúčastnit dokonce až sedm japonských režisérů!

29. OMEN
Američan Thorn (Gregory Peck) působí jako velvyslanec v Římě. Jeho žena porodila v nemocnici dítě, které záhy umírá. Thorn je zdrcen a rozhodne se adoptovat jiné dítě, které se narodilo ve stejnou dobu jiné ženě, která zemřela. Jeho vlastní žena nic netuší a přijímá dítě za své. Thorn je po pěti letech převeden do Londýna na mnohem prestižnější pozici. V tomto okamžiku se děj soustředí na několik následujících měsíců, kdy se kolem dítěte (Harvey Stephens) začínají množit podivné události a smrti.


30. DŮM VOSKOVÝCH FIGURÍN
Skupina tínedžerov, cestujúcich na školský futbalový zápas, uviazne vďaka poruche auta v opustenom malom mestečku Athelston. Pobyt im tam znepríjemní dvojica šialených bratov, ktorí stihli vyvraždiť väčšinu populácie mesta a ich zavoskované telá uložiť do niekdajšej hlavnej turistickej atrakcie - Voskového múzea. Chlapcov a dievčatá čaká neľahka úloha - dostať sa z mesta skôr, než sa aj oni navždy stanú súčasťou bizarnej expozície...

...Jelikož filmy moc neznám, nejsou tohle mé rezence, zdroje: http://ofilmu.modry.cz, http://www.csfd.cz, http://www.studna.net


..Doufám, že se z filmů vyberete a snad budete i spokojení, já poslední dobou nebyla spokojená ani s jedním hororem, co jsem za poslední dobu viděla..
..Vaše Connie Cakehole^^


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elevena Chevonne Elevena Chevonne | Web | 29. října 2011 v 19:49 | Reagovat

1Kruh je supér :D Dřív jsme se hrozně bála, ale teď když na to koukám znovu a znovu, přijde mi to v pohodě. :) 3:15 zemřeš je taky dost drsný :DD

2 Carol Choco Carol Choco | 29. října 2011 v 20:05 | Reagovat

Kruh 1 i 2 :D po prvé mor po druhé trošku líp, ale pořád je to pro mě psychicky náročné, to samé i sirotčinec :D :-D  :-D  :-x  :-x

3 Michelle Michelle | 29. října 2011 v 20:18 | Reagovat

Ty vago 3:15 zemřeš jsme se koukali ve škole a musím se přiznat, že mi stačilo... :-D Asi týden jsem se bála jít v noci na záchod, kvůli té scéně s tím malým klukem jak tam jde v noci na záchod a pak si myje ruce v umyvadle, koukne do zrcadla a tam ten hnusnej mrtvej chlap! :-D

4 Elsie ZombieLover Elsie ZombieLover | 29. října 2011 v 20:36 | Reagovat

3:15 zemřeš... Horor, který 6 let nejsem schopná dokoukat. Film, od kterého jsem se nebyla schopná podívat už na jiný horor... Neexistuje hnusnější horor... Ke všemu, když víte, že je to podle pravdy >.>

5 Niki Strawberry Niki Strawberry | Web | 29. října 2011 v 21:29 | Reagovat

Jeden už stahuji :) jsem zvědava na ten film. Jinak užitečny článek! :)

6 Elis Elis | Web | 29. října 2011 v 22:51 | Reagovat

ešte ste mohli pridať Saw :) ten ja milujem :D síce som videla iba dve časti, lebo na tretiu som nemala žalúdok, ale aj tak sa mi páči tá pointa :))

7 Connie Cakehole^^ Connie Cakehole^^ | Web | 29. října 2011 v 23:08 | Reagovat

Ano, přemýšlela jsem, že je sem přidám, ale dalo mi to docela práci a nějak mi to vypadlo. No Saw zná hodně lidí, já osobně viděla všech sedm dílů a je to dobře promyšlené, pravda :) ..žaludek mám na spoustu věcí, takže mi scény nějak nevadily :)

8 Nikys Nikys | 30. října 2011 v 2:11 | Reagovat

dyt je hodne hororu i o halloweenu....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama