JOIN US !!! >>Emo&Scene bazar<<

NEW SECTION! >>Tattoo meanings <<

KONCERT OSTRAVA 30.10.11 - ONE MORE ATTEMPT(rus) , SAYANARA(rus) , YOUR LAST BREATH , TODASH!!!

22. září 2011 v 13:14 | Andenka |  Koncerty 2011

ONE MORE ATTEMPT(rus)

SAYANARA(rus)

YOUR LAST BREATH (CZ)

TODASH (CZ)

30. Října 2011

Místo konáníOstrava - BARRÁK(ex tančírna)
19:00 - 22:00


Předem se omlouvám za přeložení ,určitě se vyskytne pár chyb a trošku nesmymlů :D :) Dík ze pochopení Andenka :P

Přece vám to tu nenechám Anglicky :)) ..

KLIKNI na Celý Článek O_o


ONE MORE ATTEMPT (Rus)

(Post-hardcore)
Stas - zpěv
Eugene - kytara
Nick- kytara
Stas -basskytara
Michael - Bicí
One more Attempt je mladá a rychle rozvíjejíci se Post-Hardcorova Kapela z Moskvy :)
Skupina předkládá posluchačům v Rusku od roku 2009. Od té doby hudebníci udělali velkou kariéru a nyní pokračujou v práci a dělají pokroky. One more Attempt je originální a úspěšná kapela nejen díky profesionalitě prvotřídními muzikanty, ale také proto, že je skupina tvořena stejně smýšlejících lidí, příjemných a kreativních, mají podobný vkus v hudbě a nebojí se vytvořit něco nového a být za jeden styl.
One more Attempt je vedena a inspirována takovými skupinami jako je Skylit Drive, Noci s Sirény, Escape The Fate, Underoath a A Day To Remember.
Nicméně, tyto preference nebrání kapele vytvořit vlastní originální zvuk. Na podzim roku 2009 One More Attempt (sestava:
Dan-zpěv, kytara
Eugene, Nick-kytara
Stas-basa-kytara
Michael - bicí), začala pravidelně hrát v klubech v Moskvě. Skupina si vybrala pouze vysoce kvalitní místa a události , ale za rok termínu One More Attempt se podílelo na více než 50 vystoupení v klubech, jako jsou Б2, 16 tun, Plan B, Tochka, ХО.
Hudebníci se zúčastnili natáčení pro TV ICTV, MTV a Fashion TV svět.
One More Attempt se podělili na jednom pódiu se skupinami jako: THE AMATOL (Kieron Pepper, ex-Prodigy), TASTER'S CHOICE (Italy), PERTH (CAN), FISH+FISH (SWE), PICTURES INSIDE ME (UA) , a s partou Ruských hudebníků.
V květnu 2010 skupina vydala své debutové EP "Body Hunter", obsahující čtyři skladby. Křest se konala v Moskvě v klubu "Tochka", s podporou takových skupin jako jsou Dufresne (IT), TESSERACT (UK) ,stejně jako několik skupin v Moskvě. Na podzim roku 2010 One More Attempt vyrazily na cestu s «Russia: Trash and burn» turné na podporu Evropského parlamentu. Kapela vystupuje s prvotřídní show v nejlepších klubech v Lževsku, Nižnij Novgorod, Yoshkar Ola, Samara, Tolyatti, Kazan a Penza. I přes nabitý program, hudebníci hrají každý koncert jako poslední, snaží se ze všech sil co nejvíc .
Hned po Tour , Dan (zpěv) opustil kapelu. A byl nahrazen Stas, dobrý přítel One More Arrempt, bývalý zpěvák skupiny SubMarinA. V tuto chvíli One More Attemtp, mají nahrávání prvního alba a plánuje velké turné na jeho podporu. Kromě toho skupina ma stránku na MySpace a oficiální stránky budou už brzy.
Kapela už měla první turné v Eroup 1 - 17 z června 2011.

Sayanara (Rus)


(Trancecore)
Dima - zpěv, kytara
Sasha - zpěv, elektronika
Pasha - basa, back-vokály
Roman - kytara
Kapela vznikla v roce 2008. Členové kapely mají některé prvky z mnoha žánrů, a vytvoří si vlastní jedinečný zvuk. Pokuď poznávate nektere styl , tak může být zvuk kapely použit jako Trancecore | Indie | Elektronické | Experimentální | Metalcore.
Za dobu své existence se kapele podařilo vydat EP (2008 - Sex theFest), Písni "Nebo", Dvě alba (2009 -V současné době se kapela připravuje na vydání svého nového EP.

Your Last Brath (Cz)


ToDash (Cz)


Vstupné bude upřesněno.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andenka Andenka | 22. září 2011 v 13:31 | Reagovat

Hned pri omluve udelam chybu :-? Achjoo :D

2 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:59 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama