KONCERT OSTRAVA 30.10.11 - ONE MORE ATTEMPT(rus) , SAYANARA(rus) , YOUR LAST BREATH , TODASH!!!

22. září 2011 v 13:14 | Andenka |  Koncerty 2011

ONE MORE ATTEMPT(rus)

SAYANARA(rus)

YOUR LAST BREATH (CZ)

TODASH (CZ)

30. Října 2011

Místo konáníOstrava - BARRÁK(ex tančírna)
19:00 - 22:00


Předem se omlouvám za přeložení ,určitě se vyskytne pár chyb a trošku nesmymlů :D :) Dík ze pochopení Andenka :P

Přece vám to tu nenechám Anglicky :)) ..

KLIKNI na Celý Článek O_o


ONE MORE ATTEMPT (Rus)

(Post-hardcore)
Stas - zpěv
Eugene - kytara
Nick- kytara
Stas -basskytara
Michael - Bicí
One more Attempt je mladá a rychle rozvíjejíci se Post-Hardcorova Kapela z Moskvy :)
Skupina předkládá posluchačům v Rusku od roku 2009. Od té doby hudebníci udělali velkou kariéru a nyní pokračujou v práci a dělají pokroky. One more Attempt je originální a úspěšná kapela nejen díky profesionalitě prvotřídními muzikanty, ale také proto, že je skupina tvořena stejně smýšlejících lidí, příjemných a kreativních, mají podobný vkus v hudbě a nebojí se vytvořit něco nového a být za jeden styl.
One more Attempt je vedena a inspirována takovými skupinami jako je Skylit Drive, Noci s Sirény, Escape The Fate, Underoath a A Day To Remember.
Nicméně, tyto preference nebrání kapele vytvořit vlastní originální zvuk. Na podzim roku 2009 One More Attempt (sestava:
Dan-zpěv, kytara
Eugene, Nick-kytara
Stas-basa-kytara
Michael - bicí), začala pravidelně hrát v klubech v Moskvě. Skupina si vybrala pouze vysoce kvalitní místa a události , ale za rok termínu One More Attempt se podílelo na více než 50 vystoupení v klubech, jako jsou Б2, 16 tun, Plan B, Tochka, ХО.
Hudebníci se zúčastnili natáčení pro TV ICTV, MTV a Fashion TV svět.
One More Attempt se podělili na jednom pódiu se skupinami jako: THE AMATOL (Kieron Pepper, ex-Prodigy), TASTER'S CHOICE (Italy), PERTH (CAN), FISH+FISH (SWE), PICTURES INSIDE ME (UA) , a s partou Ruských hudebníků.
V květnu 2010 skupina vydala své debutové EP "Body Hunter", obsahující čtyři skladby. Křest se konala v Moskvě v klubu "Tochka", s podporou takových skupin jako jsou Dufresne (IT), TESSERACT (UK) ,stejně jako několik skupin v Moskvě. Na podzim roku 2010 One More Attempt vyrazily na cestu s «Russia: Trash and burn» turné na podporu Evropského parlamentu. Kapela vystupuje s prvotřídní show v nejlepších klubech v Lževsku, Nižnij Novgorod, Yoshkar Ola, Samara, Tolyatti, Kazan a Penza. I přes nabitý program, hudebníci hrají každý koncert jako poslední, snaží se ze všech sil co nejvíc .
Hned po Tour , Dan (zpěv) opustil kapelu. A byl nahrazen Stas, dobrý přítel One More Arrempt, bývalý zpěvák skupiny SubMarinA. V tuto chvíli One More Attemtp, mají nahrávání prvního alba a plánuje velké turné na jeho podporu. Kromě toho skupina ma stránku na MySpace a oficiální stránky budou už brzy.
Kapela už měla první turné v Eroup 1 - 17 z června 2011.

Sayanara (Rus)


(Trancecore)
Dima - zpěv, kytara
Sasha - zpěv, elektronika
Pasha - basa, back-vokály
Roman - kytara
Kapela vznikla v roce 2008. Členové kapely mají některé prvky z mnoha žánrů, a vytvoří si vlastní jedinečný zvuk. Pokuď poznávate nektere styl , tak může být zvuk kapely použit jako Trancecore | Indie | Elektronické | Experimentální | Metalcore.
Za dobu své existence se kapele podařilo vydat EP (2008 - Sex theFest), Písni "Nebo", Dvě alba (2009 -V současné době se kapela připravuje na vydání svého nového EP.

Your Last Brath (Cz)


ToDash (Cz)


Vstupné bude upřesněno.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andenka Andenka | 22. září 2011 v 13:31 | Reagovat

Hned pri omluve udelam chybu :-? Achjoo :D

2 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:59 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

3 Bogerhef Bogerhef | E-mail | 26. dubna 2017 v 5:19 | Reagovat

Nevertheless, open response issues aren't only rated because of their information, but in addition for their quality and structure. It's most likely that followers have a minimal period of time to see the reply and therefore are looking to read the reply without having to weaving through disorganized information.    Reply while in the five-paragraph structure for prolonged open result questions. The structure assists authors be clear and focuses inside their answer.  Utilize the same language and phrases which might be found in the issue. When the query uses an adjective to spell it out a literary or historical persona, utilize that same adjective.  For instance, do not state, "I believe the point is..." Never tackle the viewer individually.  Contain quotes to show things, as long as they are highly relevant to the query.  Doublecheck for grammar mistakes.
<a href=http://multab.herokuapp.com/?p=1154>essay writing service</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama