Prosinec 2010

Scene Účesy Mix ♥ 3

20. prosince 2010 v 16:10 | ★AnDeNKa★
scene-core.blog.czCo pod stromeček ? :) 2.

14. prosince 2010 v 20:00 | ★AnDeNKa★ |  ★ NEWS ★
Vintage šperky
Mezi scene girls a scene queens všude možně začíná být čím dál víc populárnější tzv. starodávné šperky. Mrkněte na tuto stránku, šperky jsou ručně dělané a tím ti zaručí, že každý kousek je originální.

Hello Kitty šperky
Jestli si nehovíš ve vintage špercích, můžeš si pořídit třeba Hello Kitty šperk. Náušnice najdeš tady a tady, a na náhrdelníky koukni sem a sem.


Parfém
Neexistuje parfém, který by byl určen přímo pro scene girl, každý by měl nosit, co mu vyhovuje a voní. Nicméně zkus třeba parfém od Vera Wang - Rock Princess. Na českých nebo slovenských stránkách jsme jej bohužel nenašly, ale zkus prohledat třeba eBay.

Dalším nápadem je parfém Harajuku Lovers. Koukni na jejich stránky, můžeš si tam vytvořit svůj vlastní styl a porovnat s ostatními. V tomto e-shopu najdeš různé druhy Harajuku Lovers.


Diář 2011, blok
Pokud  máš ráda bloky a diáře, omrkni různé knihkupectví, někdy tě může až překvapit, jaké super diáře tam můžeš najít. Pokus sháníš nějaký cool blok, koukni sem.
A pokud ráda Hello Kitty, diář na příští rok najdeš tady.


Taška
Tašky jsou nesmrtelným dárkem. Mrkni na Sweet Rebel, Catgang, pokud ráda retro tašky, mrkni sem, a na Hello Kitty a další koukni tady.

Little Black Cherry - scene girl balíčky
Na stránkách této slečny z Anglie najdeš různé vychytávky za super ceny. Momentálně nabízí scene girl vánoční sady, tak mrkni a třeba si vybereš.

Plyšáci
Chybí ti v pokojíčku plyšáci, nebo jsi moc chtěla vyhrát v naší soutěži Kumíska a nepovedlo se? Využij Vánoce a nějakého si vyber na stránkách Sweet Rebel.

Gadgets
Na stránkách Gadgets najdeš různé blbosti, které můžeš koupit buď pro sebe, nebo jako vánoční dárek pro kohokoliv jiného. Létající budík, vytápěná PC myš a mnoho dalšího.

Doufáme, že jsme ti tímto článkem aspoň trochu pomohly se inspirovat:-)ZDROJ : scene-girls.com

Příšerky Engendros x)

14. prosince 2010 v 19:39 | ★AnDeNKa★ |  ✝SCENE SVET✝


Jsou to skutečné živé bytosti, každá s vlastní výraznou osobností a náladou. Příšerky EngendrosEnneagram. nám pomáhají objevit a poznat pozitivní i negativní části naší vlastní osobnosti spojením s tvůrčími a hravými silami
Příšerky Engendros žijí uvnitř nás odpradávna a hrají si v hlubokých a neprozkoumaných končinách našeho nevědomí. Nyní se rozhodly vyjít ven a hrát si s námi v skutečném světě v naději, že dokončí své posvátné a tajné poslání:


Co pod stromeček? :)

14. prosince 2010 v 19:25 | ★AnDeNKa★ |  ★ NEWS ★
scene-core.blog.cz

cheš tip na dárky pro sebe nebo potřebuješ nápad, co by se mohlo líbit ostatním? Pár jich máme! Doplňků není nikdy dost, a to jak pro holky, tak ani pro kluky. Radost udělá i jedna nápaditá drobnost, kterou by si obdarovaný třeba ani neodvážil sám vybrat.Letošní hit ještě prohloubil pletenou módu. Všechno, co se dá uplést, je prostě in - svetr, šála, vestička, kulich, klapky na uši, rukavice, ale hlavně návleky na ruce i na kotníky, a třeba i pletená kabela přes rameno.

Roztomilým doplňkem jsou jelení šperky Deers, kteří se usadili na přívěšcích, čelenkách a sponkách do vlasů, ale i jako brože na špendlíku, které si píchneš podle libosti, nebo pořídíš rovnou s krásnou kabelkou, jelenovi šitou přímo na míru. Stojí od 350 Kč, podle použitého materiálu a zdobení.

Dalším nezbytným doplňkem jsou čepice, doslova jakékoliv - chlupaté ušatky, ´castrovky´s kšiltem, plandavé kulichy ´s´ i ´bez´ bambule, hlavně co nejvíc barevné a veselé, ať není zima nudná!

Pro music lovers tu jsou nová sluchátka Breo. Pecky do uší (Candy Drops 494 Kč) nebo velká sluchátka (Breo Santos 969 Kč) s dost vychytaným zvukem v roztomilých barvičkách jsou super věc, kterou užiješ ve městě i na snowboardu.

Pro kluky jsou super technické vychytávky v podobě pouzdra s kapesním nářadím na snowboard nebo na české hory téměř nezbytným zámkem proti zlodějům prken.

Místo šály sedne přes bradu víc stylový šátek, a hodně vtipná záležitost je i sladěný design ponožek s pánskou peněženkou.Drobností, které se ´hodí´ je vždycky dost. Jestli by něco z toho udělalo radost tobě, určitě se neboj podobnou věcí obdarovat své blízké...

scene-core.blog.cz
Zdroj : xteen.cz